anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień mailowych od allegro

Bobo-San
#8 Zapaleniec#

Posiadam pocztę na Onecie, dzisiaj od godziny 1.30 nie otrzymuje maili od allegro z zamówieniami. Dotarły 4 maile, a powinno ok 400, czy również ma ktoś taki problem?

Nie wiem czy problem jest ze strony allegro, czy też samej poczty.

Loguje się normalnie przez stronę na poczcie.

oznacz moderatorów
34 ODPOWIEDZI 34

pirapiotrek123
#9 Pomysłodawca#

u mnie to samo

oznacz moderatorów

Bobo-San
#8 Zapaleniec#

Tak, nikt ich nie otrzymuje, niestety. Cały dzień zero...

oznacz moderatorów

CAIEN
#8 Zapaleniec#

u mnie to samo zgłosiłem dzisiaj do allegro  napisali też że przekazują do działu technicznego a ja z poczty paczki przygotowuje 

oznacz moderatorów

sdu31
#7 Wielbiciel#

Witam,

Wczoraj cały dzień i dzisiaj od rana też brak powiadomień.

oznacz moderatorów

KONIECZYNKAA1
#8 Zapaleniec#
oznacz moderatorów

zbieracz1001
#7 Wielbiciel#

u mnie również problem

oznacz moderatorów

zbieracz1001
#7 Wielbiciel#

Allegro mi odpisało, że u nich wszystko dobrze i wysyłają powiadomienia, a problem jest po stronie onetu i z nimi mam się kontaktować 😞

oznacz moderatorów

Mcdas
#8 Zapaleniec#

Od dwóch dni nie otrzymuję żadnych wiadomości od Allegro. Dotyczy to wpłat  oraz pytań od Klientów, wypłaty środków, informacji o dokonanych przeze mnie zakupach. W spamie również cisza. Czy Ktoś może pomóc? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Bobo-San @sdu31 @Mcdas @zbieracz1001 @eldrogeria @bestcoinshop @marta-2016 

Cześć! Problem występuje wyłącznie w przypadku poczty ONET, skontaktowaliśmy się z administratorem i pracujemy nad rozwiązaniem problemu. 

oznacz moderatorów

N_STUDIO
#3 Debiutant#

U mnie to samo, brak powiadomień zarówno o sprzedaży na wszystkich kontach firmowych jak i o zakupie na koncie prywatnym. Nie dochodzą też wiadomości od klientów (te przez allegro). Co ciekawe reklamy allegrowskie typu "Znaleźliśmy to czego szukasz" itp. dochodzą bez problemu, potwierdzenie zgłoszenia problemu do allegro też przyszło.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

Maile od allegro albo wpadają do spamu/innych albo nie przychodzą na skrzynkę hotmail.com (uprzednio przechodzą przez DNS MX cloudflare)

oznacz moderatorów

N_STUDIO
#3 Debiutant#

Maile nie wpadają do SPAMU ani do innych folderów. Nie mamy ustawionych tych nielogicznych bzdur folderowych na onecie.

oznacz moderatorów

q3qPL
#13 Ambasador#

moja wiadomość kierowana była do moderatora @ko_alka 🙂

oznacz moderatorów

Quete
#8 Zapaleniec#

Nie przychodzą żadne e-maile od Allegro, sprzedaż , wpłata.

Kiedy problem zostanie rozwiązany? 

Uprzedzam , że nie mam nic w spamie, ciasteczka wyczyszczone. 

oznacz moderatorów

Mcdas
#8 Zapaleniec#

U mnie ruszyło i zaległości zalały pocztę, pomoc Allegro rewelacyjna „u Nas problem nie występuje” ech…

oznacz moderatorów