anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przelania pieniędzy na konto

wymiatalek
#7 Wielbiciel#
  • Dobry wieczór, mam środki i nie przelewają mi się one na konto, jak kiedyś ( zawsze na drugi dziej roboczy od zakupu ) a ciagle wysyłam nowe paczki klientom i te środki rosną, widzę jaka jest kwota moich środków, ale nie trafiają one na konto bankowe. Nie mogę wysłać ponownego wniosku w tej sprawie. Zrobiłem jeszcze raz przelew aktywacyjny 1,01 zł itp i wciąż pisze: w trakcie weryfikacji. Bardzo proszę o pomoc, gdyż z dnia na dzień przesyłam paczki, a pieniędzy brak… 
oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wymiatalek, zobaczę co da się zrobić, jeśli chodzi o przyspieszenie weryfikacji. Proszę Cię o chwilę cierpliwości. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wymiatalek
#7 Wielbiciel#

Dziękuję pięknie za szybką  odpowiedz i proszę o weryfikację konta, gdyż robiłem już dwa razy przelew itp i tak jak napisałem: wysyłam paczki klientom a pieniędzy brak.. i nie wiem co robić dalej, gdyż nie rozdaję produktów za darmo. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@wymiatalek To powinno nastąpić do 3 dni roboczych dla PayU i 5 dni roboczych dla Przelewy24. Nie musisz kilkakrotnie robić przelewu, skoro dane osobowe konta Allegro i dane konta w banku są takie same.

oznacz moderatorów

wymiatalek
#7 Wielbiciel#

na początku zrobiłem raz przelew i pieniążki zawsze miałeś na drugi dzień roboczy od zakupu, wszystko było okej. Nagle pieniądze nie trafiają mi na konto wcale, dlatego zrobiłem drugi raz przelew 1,01zl…

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@wymiatalek, Twoje wypłaty są już aktywne. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów