anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak SMART

MarkaStyl
#8 Zapaleniec#

Co w sytuacji, gdy ktoś nie ma SMART. Płaci cenę za paczkomat 8,99. To ja mam od tego zapłacić prowizję? Przecież ja tez płacę 8,99 - nic na wysyłce nie zarabiam. Zakładam, że wówczas cenę przesyłki będę mógł podnieść. Tylko jak zrobić, żeby ta wysyłka dla SMART pozostała 8,99, a dla tych, którzy nie mają SMART była wyższa o prowizję? Bo chyba nie ma być tak, że ja mam ponosić koszty posiadania lub nie opcji SMART klienta- to już by było lekką przesadą.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@MarkaStyl tak płacisz prowizję jak nie ma smarta 😞 nie podniesiesz ceny bo stracisz smarta 😞 dodaj do produktów po parę groszy i na koniec miesiąca pokryje Ci to prowizję od wysyłek na którą zrzucą się wszyscy i smartowi i nie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

MarkaStyl
#8 Zapaleniec#

Aaaa - to znaczy podnieś cenę - tylko tak można w kółko - co za problem zrobić prowizję 50% i dodać do ceny? Tylko kto tu ma być zadowolony? - klient? - chyba nie. Tylko Allegro! - prowizja od wyższej kwoty i prowizja za wysyłkę. Zajefajnie. 

oznacz moderatorów

MarkaStyl
#8 Zapaleniec#

A jeszcze pytanie np. Allegro MiniKurier - ja mam cenę ustaloną na sztywno - narzuconą przez Allegro i od niej tez prowizja? Bez sensu robić swoje cenniki bez sztywnych cen Allegro - tak mi się do tej pory wydawało. To od razu powiedzmy , że Allegro przygotowało podwyżkę cen. 

oznacz moderatorów