anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak srodków do wypłaty z Allegro.

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

1 marca klient wylicytował i zaplacił za towar. W tym samym dniu została nadana przesyłka. Została też pobrana przez Allegro prowizja. Do dzisiaj nie odnotowałam środków na moim rachunku bankowym, nie ma też środków do wypłaty z Allegro. Jak mogę złożyć  reklamację?

oznacz moderatorów
27 ODPOWIEDZI 27

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i zaangażowanie. Szczególnie dziękuję mdrogeria, właśnie o to mi chodziło. Poinformuję  o efektach 🙂

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@ewkakac1 Jeśli nie masz pieniędzy na koncie i w zakładce Allegro Finanse, kupujący nie zapłacił. Masz jego dane, wyślij mu mailem wezwanie do zapłaty, wyznacz ostateczny termin i dodaj, że po tym czasie zgłosisz sprawę na policję. Jeśli nie zapłaci, zrób to. Czasem jeden telefon z komisariatu powoduje, że dłużnik płaci. Wszelkie powiadomienia na maila mogą być fałszywe, trzeba uważać i sprawdzać nadawcę wiadomości.

oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

W pierwszej kolejnosci chciałabym wyjaśnić sprawę z Allegro, zeby potem nie okazało się, że straszę policją i komornikiem niewinnego kupującego. Poza tym ja nie dysponuję mailem kupujacego, wszelka ewentualna korespondencja przechodzi przez Allegro. 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewkakac1 sprawdziłam Twoje konto i znalazłam tę transakcję. Wygląda na to że Kupująca kupiła koszulę 25 lutego, ale zapłaciła za nią 1 marca, prowizja została naliczona 1 marca, transakcja przeszła pomyślnie widzę też, że 1 i 2 marca nastąpiła automatyczna wypłata z PayU, czy kwota wypłaty się nie zgadzała? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

W ogóle nie ma kwoty na moim rachunku bankowym. Jeśli 1 a nawe 2 marca nastąpiła automatyczna wypłata to powinna już zostać zaksięgowana.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewkakac1 daj proszę znać czy masz wypłatę z 1 i 2 marca na swoim koncie bankowym i czy wszystko się zgadza? Kwota z 1 marca to 381,97 zł, a z 2.03 to 27,01 zł. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

ewkakac1
#9 Pomysłodawca#

Teraz już rozumiem, kwota za koszulę została przelana w dwóch częsciach. Tak otrzymałam, wszystko się zgadza :)). Dziękuję, przepraszam za zamieszanie, które powstało z tytułu nietypowego wypłacenia środków.

Pozdrawiam

ewkakac1

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ewkakac1 nie ma sprawy, jesteśmy tu, żeby rozwiązywać takie problemy. Cieszę się, że teraz wszystko się zgadza! 
Pozdrawiam 🙂

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów