anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak telefonu dla klienta - allegro wykasowało.

PAULOWNIE
#8 Zapaleniec#

witajcie , mam spory problem niezadowolonymi  klientami którzy chcą sie doradzić przed zakupem i chca to zrobić telefonicznie, allegro wykasowało kontakt telefoniczny.

Obecnie pisza wiadomosc ze swoim nr telefonu aby zadzwonić jak sie dzwoni mówia ze jestem nie poważnym sprzedającym bo jak sie nie ma telefonu w dzisiejszych czasach to lipa - przez co ocena jakości  sprzedazy tak zwana odczuciowa klienta spada.

Druga opcja szukaja kontaktu telefonicznego w google ale to juz jest nie na reke dla allegro bo zwieksza sprzedaz poza allegro gdyż klient znajduje sklep sprzedającego ( ja niestety nie mam takiego ale będzie  trzeba założyć ).

oznacz moderatorów
32 ODPOWIEDZI 32

Client:44052296
#21 Demiurg#

@PAULOWNIE  a może nie chcą się doradzić tylko chcą Ci zaproponować zakup poza allegro po po niższej cenie 😂

Allegro przeprowadza doświadczenia za żywych organizmach. W zakładce o sprzedającym w kontaktach czasem jest numer telefonu a czasem go niema. Wiem że kupujący dostaje dane teleadresowe po dokonaniu zakupu.

oznacz moderatorów

PAULOWNIE
#8 Zapaleniec#

przecież jak klient chce to i tak zamówi poza allegro.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@PAULOWNIE 

Numer telefonu u Ciebie jest na miejscu, tylko klienci musieliby wyczyścić ciasteczka i pamięć podręczną tak jak ja przed chwilą 🤣🤣

Ja widzę teraz tak :

2021-06-01.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg Ty 🌞 jakieś czary mary odstawiasz . Wczoraj piłem kawę i przy okazji wrąbałem ciastka , ale telefonu i maila @PAULOWNIE i wielu innych sprzedawców nie widzę .

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  ja też tak to widze jak @Kaliope_Brzeg  Widze i  adres mailowy i telefon

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg , _Likos_ czyżby mój stary Win 7prof. już okazał się kulawy ? 

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Pamięci podręcznej pewnie nie wszamałeś bo twarda i  dlatego nie widzisz 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

YAGI_PL
#7 Wielbiciel#

Ja u PAULOWNI nie widzę nr tel. a ciasteczka skasowane.

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg Teraz otwórz przeglądarkę w trybie prywatnym bez logowania i zerknij jeszcze raz 😉

  • z perspektywy sprzedającego telefon będziesz widzieć
  • z perspektywy kupującego już nie

Teraz jak to niby rozumieć

  • jako sprzedający: wszystkie konta na które się logujesz będą powiązane z kontem sprzedażowym w systemie Allegro - wtedy oglądasz oferty jako Sprzedający (o ile jesteś zalogowana)
  • jako kupujący: nie prowadzisz sprzedaży i nie logujesz się na inne konto sprzedażowe / jesteś w trybie prywatnym / pewnie inne warunki, jak czysta przeglądarka i ustawienia 

 

Jest jedno ale: nie zawsze działa tak samo, ja w Chrome widzę dokładnie jak opisałem powyżej, w FireFox już nie 😛 pomieszane to strasznie

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM 

Zrobiłam dokładnie tak jak piszesz, wylogowałam i sprawdziłam z trybu prywatnego i widzę telefon i u @PAULOWNIE  i u @mdrogeria .  Działania tego mechanizmu chyba nie da się ogarnąć 🤣  Jednym słowem działa jak chce.

_____________
Kama
oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@Kaliope_Brzeg W takim razie ktoś tu kłamie albo nikt nie wie jak to działa i czemu działa jak działa 🤣

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@DarkStoorM   😂

tak-bylo-nie-zmyslam-sarna-daje-wywiad-mikrofon.jpg

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Kaliope_Brzeg @DarkStoorM  a mnie to zaciąga jakimś nowym eksperymentem serwisu . Nie widzę nr. telefonów ani na koncie firmowym , ani prywatnym .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

PAULOWNIE temat był wałkowany , napisz sobie w zakładce ,, o sprzedającym ,, ,że to wymysł allegro i nie masz na to wpływu .

oznacz moderatorów

IZULA50
#11 Animator#

allegro twierdzi ze usunięcie numeru to kwestia ochrony danych taką dostałam wczoraj odpowiedz  u mnie przed zakupem większość klientów dzwoniła tak jak piszesz o poradę czy da sie przyspieszyć wysyłkę itp. zwłaszcza ludzie starsi nie ma co ukrywać ze brak numeru utrudnia teraz sprzedaż ,gwiazdki za obsługę powinny być usunięte 

oznacz moderatorów

PAULOWNIE
#8 Zapaleniec#

a adres to juz nie dane 🙂 -  klienci moze sie przestawia ale jakis procent  tych mądrzejszych dzwoni przed zakupem aby sie doradzić a  ja lubie takich klientów bo wtedy nega nie wystawią i jakość obsługi daja lepszą.

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

A mnie to nie przeszkadza. I tak nie sprzedawałem poza allegro. Wiec teraz mam po prostu spokój i nikt mi nie marudzi żeby mu przysłac.

Jak klient chce zapytac o towar zrobi to przez CW i tak ktos w firmie ciagle przy komputerze siedzi. A ja przynajmniej mam wszystko na piśmie.

Chociaż jak wczoraj na taką propozycje odpisalem klientowi ze nie prowadzimy sprzedazy poza allegro to system zatrzymal 🙂 Dopiero po jakiejś pół godzinie wiadomość została przepuszczon dalej 🙂

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

_Likos_ ,,terz,, ?🤣

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

@mdrogeria  szybko to wychwyciłem i poprawiłem. Ehh uroki pisania na szybko 🙂

oznacz moderatorów