anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak własnego konta bankowego, jak mogę wypłacić pieniądze?

MAMY ROZWIĄZANIE!
maniak2414
#7 Wielbiciel#

Witam. Posiadam konto na Allegro 14 lat. Przy zakładaniu konta wpisałem mój nr. konta bankowego z którego już nie korzystam. Teraz posiadam konto wspólnie z narzeczoną i mam problem ze zmianą starego konta którego już nie posiadam na konto nowe, które jest narzeczonej. Brak ślubu komplikuje sprawę. Czy ktoś ma jakąś cenna radę która jest mi w stanie pomóc? Pozdrawia

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

@maniak2414 Do wypłat musisz podać swoje konto bankowe, na konto narzeczonej nie wypłacisz pieniędzy. Jeśli nie masz konta, musisz je sobie założyć, albo ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Przekazem możesz wypłacić do 800 zł raz w miesiącu.

oznacz moderatorów
maniak2414
#7 Wielbiciel#

Podpowiesz mi jeszcze gdzie mogę zmienić z przelewu na konto na przekaz do domu?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 On nie pytał jak to zrobić, tylko gdzie 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Więc odpisuj na jego pytania, niczego się nie nauczysz, za późno.😛

oznacz moderatorów
maniak2414
#7 Wielbiciel#

Czy razem ze skanem pisma trzeba przesłać dokument zawierający potwierdzenie adresu? Czy wystarczy dokument który potwierdzi moje dane? Nowe dowody osobiste nie zawierają adresu zamieszkania. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@maniak2414 Masz tam w formularzu rubrykę na wpisanie rodzaju przesłanego dokumentu. Załącz więc skan takiego dokumentu, w którym jest podany Twój adres. Allegro musi na jakiejś podstawie zweryfikować Twoje dane. Możesz też spróbować wysłać wniosek bez dokumentu, jeśli dokument okaże się konieczny, Allegro Cię o tym poinformuje.

oznacz moderatorów
maniak2414
#7 Wielbiciel#

Ok dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
blade1971
#7 Wielbiciel#

jak ustawić wpłaty przekazem?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@maniak2414 w Twoim przypadku kwota wypłaty będzie wyższa niż 800 zł, dlatego wypłaty przekazem pocztowym nie będą możliwe.
Aby aktywować konto do wypłat, wejdź w tą zakładkę i kliknij proszę [aktywuj konto do wypłat]. Podaj dane do wypłat (niestety sposób wypłaty przekazem pocztowym nie będzie możliwy), ale możesz wybrać bank polski lub zagraniczny. 
Dane konta do wypłat muszą być takie same jak właściciela konta Allegro, a przelew weryfikacyjny musi być wykonany z konta, którego dane zostały podane w formularzu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów