anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wplaty

goska2217
#7 Wielbiciel#

Klient 86782613 zakupil u mnie Ps4 poza zakupem allegro paczka wyslana do Anglii ale do dnia dzisiejszego przelewu nie dostalam.Co mam zrobic w tej sytuacji nie mam ani pieniedzy ani ps4

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mwmonety
#21 Demiurg#

a od kiedy to się najpierw wysyła a potem czeka na wpłatę nigdy tak nie ryzykuj najpierw kasa potem wysyłka.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Po co wysyłasz bez pieniędzy? Teraz pozostaje Ci tylko zgłosić sprawę na policji, ale skoro odbiorca przesyłki jest za granicą, szanse na odzyskanie pieniędzy niewielkie.

oznacz moderatorów

Aditum
#12 Orędownik#

@goska2217 sprzedajesz poza Allegro, wysyłasz przedmiot za granicę bez pieniędzy na koncie i wtedy pytasz co masz zrobić ? Jedynie pozostaje Ci policja i czekanie na umorzenie sprawy.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@goska2217 dobra rada sprzedawcy nigdy ale to nigdy nie wysyłaj nic za pobraniem .dopóki środki nie zostaną na twoim koncie zaksięgowane nic nie wysyłaj. mniej nerwów i pewniejsze transakcje

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@goska2217 No to chyba masz spory problem https://allegro.pl/uzytkownik/Client%3A86782613/oceny bo to konto jest zawieszone. Poza tym jest na allegro mniej niż miesiąc. Śmierdzi mi to przekrętem na kilometr.
Powiedz jeszcze, że wiadomości w sprawie wysyłki do UK były pisane łamaną polszczyzną i (być może) dostałaś (lewe) potwierdzenie wpłaty pieniędzy (?).

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów