anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zwrot środków kupujacemu przez allegro

karost
#7 Wielbiciel#

jak dokonac zwrotu przez allegro? kupujacy zwrocic towar a ja chcialbym zwrocic mu środki przez allegro finanse.

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

jak zrobić zwrot jeśli nie mam środków na koncie w Allegro Finanse? Wyskoczył mi komunikat że zwrot nastąpi w ciągu 24 godz, a jeśli w ciągu tych 24 godz nadal nic nie wpłynie na konto to jak ten zwrot wykonać??? Może się okazać że np przez tydzień nic nie sprzedam i nie będę miała środków z których zrobię zwrot  😞

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beatka_8106 Jeśli po 24 godzinach w Allegro Finanse nadal nie będzie wystarczających środków do wykonania zwrotu, zostanie on anulowany. Aby ponownie wykonać zwrot wpłaty, postępuj zgodnie z powyższą instrukcją. Zwrot wpłaty możesz wykonać przez rok, licząc od daty otrzymania płatności od kupującego na Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

tak, tylko kupujący nie będzie czekał rok na zwrot wpłaty, kupujący chciałby otrzymać zwrot jak najszybciej, a ja środków na koncie nie mam żeby ten zwrot zrobić 😞 Ostatnio miałam podobną sytuację i zrobiłam normalny przelew aby zwrócić pieniądze, później allegro nie chciało mi zwrócić prowizji twierdząc że zwrot powinnam zrobić poprzez allegro 😞

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

poproś o numer konta i zrób przelew bezpośredni

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety To nie zwrócą jej prowizji.

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

no właśnie wtedy odrzucają prośbę o zwrot prowizji 

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@LEW433 no tak ale pisze że nie ma pewności czy w najbliższym czasie cokolwiek sprzeda i środków na koncie może nie mieć jeśli było to coś taniego a klient nalega na zwrot to można odpuścić tę prowizję .no chyba że to coś większego

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beatka_8106 Na zwrot masz (niezwłocznie) do 14 dni.

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

kwota jest właśnie wyższa, no nic, zrobię zwrot na konto a o zwrot prowizji będę się starać, najwyżej poproszę o ponowne rozpatrzenie sprawy i załączę screeny dowodów że kupująca zrezygnowała z zakupu. Myślałam że może da się jakoś doładować konto aby zrobić zwrot przez Allegro 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@beatka_8106 Próbuj,powodzenia.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@beatka_8106  można spróbować coś na szybko sprzedać dla mnie to jest może proste bo na co dzień przybywa mi mnóstwo pozycji do sprzedaży i tylko brakuje czasu na wystawianie ale może coś pani znajdzie co możn sprzedać by środki starczyły na pokrycie tego zwrotu 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@beatka_8106 Jeśli nie otrzymasz zwrotu prowizji, złóż odwołanie, załącz dowód wpłaty na konto kupującego i dodaj, że regulamin Allegro w żadnym punkcie nie warunkuje zwrotu prowizji od zwrotu wpłaty przez Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

beatka_8106
#8 Zapaleniec#

ok będę próbować, dziękuję za pomoc 🙂

@mwmonety  u mnie właśnie też czasu brakuje na wystawianie ofert 😞

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

@beatka_8106 powodzenia

oznacz moderatorów