anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak zamówień

MAMY ROZWIĄZANIE!
AnnaBadowska
#8 Zapaleniec#

Od piątku nie mam żadnych zamówień na dwóch kontach ALLEGRO. Zaczęło mnie to już niepokoić.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
koltat
#11 Animator#

.

-None-
oznacz moderatorów
MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @AnnaBadowska. Nie martw się, z Twoim kontem jest wszystko w porządku. 
Jeśli chodzi o poziom sprzedaży, to jest on uzależniony od wielu czynników, np. sezonowość oferowanego asortymentu, atrakcyjność oferty, konkurencyjna cena, jakość sprzedaży, czas dostawy, itd. 
Nie jestem w stanie wskazać jednej, konkretnej przyczyny braku zamówień. 

   Marysia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
AnnaBadowska
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za sprawdzenie. Już miałam wątpliwości.

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

Nic się nie dzieje, po ostatnich zmianach na Allegro po prostu zachęcają Cię do rozszerzenia sprzedaży na inne platformy 😄

oznacz moderatorów
AnnaBadowska
#8 Zapaleniec#

Sprzedaję przede wszystkim w moich własnych sklepach i innych platformach.

oznacz moderatorów
q3qPL
#13 Ambasador#

I to się szanuje 😎 brawo Ty!

oznacz moderatorów
kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Dawniej sprzedaż na allegro w porównaniu z innymi platformami była procentowo bardzo wysoko a nawet patrząc na sprzedaż w tym tygodniu to wygląda blado . Kilka pozycji sprzedane tutaj a ponad setka na innym . Ogólnie w ostatnich miesiącach większa jest u nas sprzedaż tam gdzie nie ma tak bezsensownych zasad jak tu. Klienci też zaczynają rozumieć zasady allegro i coraz częściej szukają zakupów gdzie indziej.

oznacz moderatorów
atechnik_sklep
#13 Ambasador#

Na Allegro kupować można tylko określony, wcześniej wybrany produkt. Szukasz w sieci tego produktu - sprawdzasz czy na Allegro jest taniej (z dostawą) a jeśli jest to kupujesz. Nie warto tracić czasu na szukanie na Allegro sami o to starają się coraz bardziej.

oznacz moderatorów