anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Centrum wiadomości i bot

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

Mam chyba dzisiaj wieczór poetycki 😁

Wiadomość wysłana do klienta który chciał zobaczyć zdjęcia wykonane obiektywem który mam w ofercie:

"Dobry wieczór, przepraszam ale w natłoku zajęć uciekło mi z pamięci co miałem zrobić, a jak przypomniałem sobie to pogoda na to nie pozwoliła.Mam to cały czas na uwadze i zdjęcia postaram się wykonać jak tylko pogoda i czas mi na to pozwoli.Pozdrawiam"

Wiadomość wysłana 20:25, a przekazana przez Allegro o 21:03 (i tak szybko), a słyszałem że kontakt poprzez CW jest najszybszy (szybszy od telefonicznego) 😁😁😁

Pod wiadomością oczywiście informacja : "Sprawdzamy wiadomość pod kątem zgodności z regulaminem" (czy coś w tym stylu).

Co w tej wiadomości nie spodobało się Waszemu botowi?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTO Skonsultuję to i wrócę z odpowiedzią. 🙂 

oznacz moderatorów

ko_alka
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ART_FOTO Hej 🙂 Odnaleźliśmy tę wiadomość w bazie danych i figuruje ona jako wysłana o 21:03, tak samo request HTTP jest datowany na 21:03. Czy możesz dać mi znać, skąd założenie, że wysłałeś tę wiadomość o 20:25? Czy masz może jakiś zrzut ekranu? Takie informacje będą dla nas pomocne w ewentualnej diagnozie problemu. 

oznacz moderatorów

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@ko_alka Niestety zrzutu nie mam ale wiem jaka godzina wyświetliła się w momencie wysyłania wiadomości czyli 20:25.Wasz bot trzymał ją (sprawdzał) przez 38 minut i wyświetlała się formułka odnośnie sprawdzania pod kątem zgodności.Czas widoczny po puszczeniu wiadomości przez bota to 21:03 i tylko taka w tej chwili wyświetla się.

Tematu nie poruszyłem z nudów😁

oznacz moderatorów