anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę wziąć udział w Black Week Alle Obniżka

go-plast
#9 Pomysłodawca#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_  Chcę wziąć udział w Black Week. Po obejrzeniu 10x filmu na YT bez głosu https://www.youtube.com/watch?v=F5jnnH-ro2Q nagrywanego kalkulatorem , nadal nie wiem jak to się ma odbyć. Mam oferty spełniające wymogi ALE- cena oferowanego przedmiotu to 174,44, po zaznaczeniu wyskakuje ''cena od Ciebie''153,24 , dodatkowa obniżka od Allegro min.12,26 , ''cena promocyjna dla kupującego 140,98. Pytanie moje brzmi: sprzedając ten przedmiot za 140,98 zwrócicie mi 33,46 , żeby cena którą w sumie otrzymam wynosiła 174,44? Zgodnie z informacją mailową AlleObniżka to kampania wsparcia sprzedających, którą uruchomimy w czasie Black Week – od 21 do 28 listopada 2022.''Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów – udział jest bezpłatny.''

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@go-plast Zgodnie z zasadami tej kampanii - od klienta dostajesz zapłatę według obniżonej ceny, a od nas – wyrównanie do Twojej ceny przed automatyczną obniżką.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

go-plast
#9 Pomysłodawca#

Czyli udział nie jest bezpłatny tylko muszę obniżyć cenę przedmiotu o 21,2?  tzw. ''automatyczna obniżka''? Uważam, że to celowe wprowadzanie w błąd...

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@go-plast jak na standardy allegro to jest bezpłatne. Przecież musimy "tylko" obniżyć cenę i zapłacić prowizję od obniżki, którą wyrównuje allegro, nie musimy za to, oprócz obniżania ceny, płacić 10 zł dziennie za każdą ofertę i prowizji od prowizji w wysokości 60-70%. Także brać i nie narzekać, bo jeszcze zmienią zdanie. Dobrze już było. 

oznacz moderatorów