anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chce ustawić pakiet Zgłoś do: Mega okazje - 10.05 jakie prowizje

hotair-pl
#7 Wielbiciel#

Nie mogę się doczytać o kosztach. Nie raz już ponosiłem dziwne opłaty stąd pytanie czy jak włącze ta promocje na 100 szt to obniże cene z 300 na 250 to co się stanie ? a jak zmienie liczbę sztuk ze 100 na 300 szt

- ile za to zapłace tak naprawdę ?

- po skończeniu promocji aukcja skończy się czy podniesie się cena do tej przedpromocyjnej ?

- czy musze stworzyć nową aukcję czy mogę ustawić zgłoszenie do istniejącej już aukcji

 

Proszę o wyjaśninie kogoś zorientowanego

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@hotair-pl Wszystkie informacje na temat tej promocji znajdziesz w jej regulaminie, ale odpowiadając na Twoje pytania: 

1. Informacje o opłatach dostępne są w punkcie IV regulaminu i tak:

  • dla ofert uatrakcyjnionych na 24 godziny zwrócimy prowizję Strefy Okazji w formie pakietów wyróżnień,
  • dla ofert uatrakcyjnionych na 1 godzinę zwrócimy prowizję Strefy Okazji oraz różnicę w cenie między ceną promocyjną a ceną dotychczasową,
  • dla wszystkich ofert biorących udział w akcji nie pobierzemy opłaty codziennej Strefy Okazji.

2. Po 1 godzinie lub 24 godzinach oferta straci oznaczenie Mega Okazji. 

3. Możesz zgłosić ofertę już istniejącą, więc nie musisz tworzyć nowej. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

mbutpl
#10 Popularyzator#

@_HolaOla_WItam

Jeśli mogę dopytać - bo też mnie to nurtuje

1. Jeśli udało by się zakwalifikować do ofert uatrakcyjnionych na 1 h - i np mam towar za 40 zł - cenę obniżam o połowę na 20 zł. to wtedy zwracacie mi tą różnicę 20 zł ?

2. Pobieracie prowizję po sprzedaży, w mojej kategorii akurat 12 % - od kwoty 20 zł, czyli 2,50 zł i nic więcej ?? czy jest jeszcze jakaś prowizja ??

Będę wdzięczny za odpowiedź, bo nigdzie tak jasno na przykładzie nie zostało to wskazane .

Pozdrawiam

Michał

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @mbutpl! Jasne, już wyjaśniam: 

1. Tak, w tym przypadku zwracamy prowizję Strefy Okazji i zwrot, który jest liczony na podstawie zapisów regulaminu:

Jeśli różnica pomiędzy ceną dotychczasową, a promocyjną w danej Ofercie Partnera nie przekracza 60% rabatu, Allegro.pl dokona przeliczenia całości różnicy w cenie, w wysokości 100%.

Jeśli różnica pomiędzy ceną dotychczasową, a promocyjną w ramach Oferty Partnera przekracza 60% rabatu, Allegro.pl dokona przeliczenia w następujący sposób: do wartości rabatu udzielonego do wysokości 60% Allegro.pl dokona przeliczenia całości różnicy w cenie w wysokości 100%. Pozostały rabat (powyżej 60 %) zostanie rozliczony w wysokości 50% różnicy w cenie.

W Twoim przypadku rabat wyniesie 50% i nie przekracza 60%, więc otrzymasz zwrot w kwocie 20 zł (100% od kwoty rabatu).

2. Nie ma innej prowizji dodatkowej związanej ze Strefą Okazji w takim przypadku uatrakcyjnienia na 1 godzinę. Dla ofert uatrakcyjnionych na 24 godziny zwrócimy prowizję Strefy Okazji w formie pakietów wyróżnień. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów