anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ponowna płatność

szczesliwak
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry. Zakupiłam rzeczy na licytyacji. Niechcący pojawił sie bład transakcji w banku i zamiast wybrac opcję "ponow transakcje" wybrałam anuluj zakup. Jak mogę teraz oplacic przedmioty? Czy to mozliwe?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

Po anulowaniu nie opłacisz już zakupu przez Allegro Finanse. Skontaktuj się ze sprzedawcą, weź od niego numer konta bankowego i zapłać mu za przedmioty i wysyłkę zwykłym przelewem. Takie wpłaty nie są zabronione.

Chyba że anulowałaś płatność, a nie cały zakup. Jeśli anulowałaś płatność, ponów płatność.

oznacz moderatorów

Client:36144447
#7 Wielbiciel#

Ja z koleii dwa razy zapłaciłem. Po rozmowie ze sprzedającym wychodzi ze jedną płatność gdzieś zniknęła....tzn zniknęła z mojego konta nie wiem gdzie bo do niego nie dotarła 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@szczesliwak Skontaktuj się ze sprzedawcą i zapłać bezpośrednio, taka płatność jest dozwolona.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

 @xyz96  - nie wprowadzaj kupujących w błąd, po raz kolejny piszesz kompletne bzdury i wprowadzasz kupujących w błąd.

Problemy z płatnością przez Allegro Finanse - to standard. Jak kupująca anulowała transakcję - to została ona anulowana, zakupu trzeba dokonać jeszcze raz.

Sugerowana przez xyz96 wpłata na konto sprzedającego w takim przypadku - to najgorsze wyjście z sytuacji. W przypadku wyboru przesyłki typu "Allegro...." lub "Allegro SMART" - sprzedający nie będzie mógł zaadresować przesyłki - po prostu nie ma jej w systemie - figuruje jako nieopłacona. W takim przypadku wpłata na konto sprzedawcy może skutkować żądaniem dopłaty do kosztów wysyłki - w takim przypadku sprzedający będzie musiał wysłać przesyłkę na podstawie własnej umowy z przewoźnikiem , a te ceny sa wyższe niż przesyłki typu "Allegro".

Proszę potraktować odpowiedź xyz96 z "wyrozumiałością", po prostu brak mu wiedzy praktycznej.

 @szczesliwak - anulowałaś zakup - teraz po prostu dokonaj zakupu jeszcze raz - to jest najprostsze wyjście. Poprzednia transakcja już została anulowana, jej po prostu nie ma i Ciebie to nic nie interesuje. Jak będziesz do niej dokonywać wpłat na konto sprzedawcy, jak sugeruje xyz96  , to wtedy dopiero mogą zacząć się problemy. 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

lew433 - nie przesadzaj, napisałem już.... jak anulowana to lepiej dokonać zakupu jeszcze raz, z wiadomych powodów

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@maxr01 tak byłoby najlepiej i u mnie klienci też tak robią przy problemach z płatnościami, ale zwróć uwagę, że to była licytacja. Mógł to być jednostkowy produkt i w tej sytuacji kupujący nie ma możliwości ponowienia zakupu, bo aukcja została zakończona. Takie jest moje podejrzenie.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów