anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałbym odblokować konto.

edison77
#7 Wielbiciel#

Jak mogę odblokować konto które ma słabą ocenę przez naszą pomyłkę.

Skontaktowaliśmy się z naszymi klientami, którzy nie wystawili ocen a z klientami co wystawili negatywy również się skontaktowaliśmy nie raz telefonicznie, mailowo i niestety cała sytuacja stoi w miejscu. Bardzo nam zależy na sprzedaży na Allegro wiec co możemy jeszcze zrobić? Nie możemy mieć nowych klientów na chwilę obecną ze względu na zablokowaną sprzedaż. Czy ktoś może nam odblokować konto? 

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@edison77 Widzę, że pisałeś już przez formularz kontaktowy w tej sprawie. Odpowiedz na ostatnią wiadomość w korespondencji nr 29793173. Twoje wyjaśnienie trafi wtedy, od osób, które znają szczegóły i mogą Ci pomóc.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

edison77
#7 Wielbiciel#

Super! Teraz mamy czas by tym się zająć konkretnie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@edison77 Wg zasad i znając życie musicie poprawić jakość>oceny i tym się mocno zajmij, wcześnie nie odblokują konta, tak to działa >niestety.

oznacz moderatorów

edison77
#7 Wielbiciel#

Jak mamy to teraz zrobić skoro nie możemy nic sprzedać i mieć nowych klientów.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Piszę Ci tylko jak to działa na Allegro, musicie się dogadać z tymi starymi co nie wystawili oceny i....🤗

oznacz moderatorów

edison77
#7 Wielbiciel#

To już zrobiliśmy... nie po drodze im by wystawić komentarz 

oznacz moderatorów

edison77
#7 Wielbiciel#

Takie pytanie poboczne.. Czy jeśli mam zablokowane konto to starzy klienci którzy wstawią komentarz to będzie on widoczny? 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

I sie nie dziwie. jesli robiliscie im pod gorke albo wystapily problemy z waszej strony.

 

Ja np. zakladam dyskusje jaki mi jeden handlarz z drugim nie oddaja pieniedzy (po 30 dniach od odeslania).

I nagle kazdy ktory wreszcie zrobi przelew nagle oczekuje, ze blyskawicznie zamkne dyskusje i ponagla mnie mnie poprzez sms, e-mail albo telefonicznie.

A gdzie byl jeden z drugim przez te 30 dni? 😮

Dlatego lachę kładę i nie zamykam ręcznie sporu. Co nagle to po diable.

oznacz moderatorów

edison77
#7 Wielbiciel#

Z takimi sprawami to działamy szybko z naszej strony. Kontakt telefoniczny, mailowy zawsze szybko. Ale to nie jest opowiedz na moją sprawę. 

oznacz moderatorów