anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chińczycy podpinają się pod Twoją ofertę? - Allegro AntyChina

q3qPL
#13 Ambasador#

Jeśli sprzedajecie na allegro, chyba każdy miał już problem z podłączającymi się Chińczykami pod oferty z ceną 5 zł i wysyłką 50 😅.
Zamiast tracić czas na zbieranie linków do ofert sprzedawców, którzy podłączyli się pod wasz katalog i wykorzystują opis wraz ze zdjęciami przygotowałem dla was wtyczkę, która robi to w kilka sekund.
W końcu, nikt nie chce Takiego widoku:

china-2.jpg

Wtyczka za jednym kliknięciem zbiera linki do ofert aby zgłosić naruszenie przez formularz zgłoszeniowy allegro.

china-4.jpg

Wkrótce planuję również uruchomić automat, gdzie za niewielką opłatą abonamentową będzie można dodać wszystkie produkty ze swojej oferty aby chronić zdjęcia oraz opis produktu. Moje oprogramowanie będzie porównywało zdjęcia i opis a kiedy wykryje, że został po prostu skopiowany, wyśle automatycznie zgłoszenie do allegro.

Niestety nie jestem w stanie powiedzieć kiedy będzie to dostępne ponieważ aby uruchomić taką usługę, potrzebuję dostępu do API a konkretnie endopintu /offer/listings, który przeznaczony jest dla zweryfikowanych aplikacji. O weryfikację aplikacji nie mogę doprosić się już przez kilka miesięcy, argumentacją odmowną jest "allegro to spółka notowana na giełdzie i dostęp do /offer/listings jest ograniczany do minimum" - czyli typowa odpowiedź Allegro na "niewygodne" prośby/pytania.

Aktualnie wtyczka pobiera po prostu wszystkie linki (poza linkiem do naszej oferty, na której się znajdujemy) z sekcji "Inne oferty produktu" (pierwsza strona, jeśli jest więcej stron, przejdź na kolejną i pobierz linki ponownie)

Wtyczkę do przeglądarki można znaleźć tutaj:
https://chromewebstore.google.com/detail/allegro-stopchina/djighohjbmkjjeddfkdphipanifngemn?authuser...

Jeśli wtyczka się przydała, możesz postawić kawkę [edycja]

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0