anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ciągły niesamowity burdel w wielowariantowości

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

Czytałam już podobne tematy i nic się nie zmienia. Połączone oferty wariują podczas przełączania. Inne kolory są pokazane na małych miniaturkach do przełączania, a inne na dużych po przełączeniu. Nie da się robić zakupów przełączając warianty, bo po przełączeniu wyskakuje czasami nawet inny produkt , niż powinien, w ogóle nie pasujący do całości. W niektórych ofertach nie ma części kolorów, w innych części rozmiarów i tak jest we wszystkim. Czy to ktoś naprawi? Czy wróci to w końcu do pierwotnej, prawidłowej formy?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@angelshopping Czy możesz podać mi przykładowe numery ofert, których dotyczy problem z wyświetlaniem? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

angelshopping
#9 Pomysłodawca#

Numer oferty: 13349854472 na małej miniaturce jest jasno szary, na dużej biały, gdy wcisnę szary nie w wielowariantowości, tylko z zewnątrz, to białego nie ma wcale.

Numer oferty: 12747375726 - na małej jest beżowy, na dużej zielony i pokazany tylko jeden rozmiar 75 C, a zielony mam jeszcze w 4 innych rozmiarach - Numer oferty: 12747633217.

mogłabym wyszukiwać do wieczora te numery ofert - taki bałagan jest w większości.

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@angelshopping konsultuję Twoje zgłoszenie. Wrócę z do Ciebie z odpowiedzią, jak tylko uzyskam więcej informacji. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów