anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

co żeście z tym allegro porobili...powaliliście wszystko co było piękne,

art42zuk
#8 Zapaleniec#

nie dochodzą informacje o z allegro o sprzedaży czy też kupnie, lawirowanie wśród meandrów waszych powalonych pomysłów na pseudo udogodnienia graniczy ze schizofrenicznym postrzeganiem labiryntu. Nie podoba się...niestety/ z allegro zrobiliście sklep, a lokalnie ma temu zadośćuczynić...beee. A zresztą...po co pisze, skoro doświadczenie mi podpowiada, że WOLNO IM.

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@art42zuk, jeśli chodzi o brak powiadomień, sprawdź, czy masz zaznaczone odpowiednie zgody na otrzymywanie powiadomień.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

art42zuk
#8 Zapaleniec#

Jako kupujący - "Gdy kupisz lub wylicytujesz produkt" - NIE MOGĘ TEGO ZAZNACZYĆ  jest odhaczone ale nie podświetlone

Jako sprzedający mam zaznaczone wszystko - I NADAL NIC NIE WYSYŁA !

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@art42zuk Sprawdź proszę folder ze spamem. Zdarza się, że zagubione powiadomienia trafiają właśnie tam.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

art42zuk
#8 Zapaleniec#

12055527875 - nie mam tej info, proszę mi powiedzieć gdzie , kto i jak wysłał? A MOŻE JUŻ NIE WYSYŁACIE POWIADOMIEŃ? Allegro rozpocząłem jako art42zuk, gdzie dwie cyfry są okreśłeniem mojego wieku. Teraz mam 60....czas na zmiany chyba.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@art42zuk Jeśli nie otrzymujesz wiadomości mejlowych, to skontaktuj się w tej sprawie z administratorem swojej skrzynki pocztowej (WP) i poproś o sprawdzenie logów: https://pomoc.home.pl/baza-wiedzy/dlaczego-wiadomosci-e-mail-na-ktore-oczekuje-nie-trafily-na-moje-k....

Z naszej strony powiadomienie zostało do Ciebie poprawnie wysłane 22 kwietnia 2022 o godzinie 16:32:59

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

art42zuk
#8 Zapaleniec#

Obaczym, jako to wyjdzie 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@art42zuk jedyne co Ci mogę powiedzieć to to ,że masz bajzel w skrzynce większy niż moja żona w torebce . Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z odbiorem wiadomości , ALE !!! niestety codziennie trzeba poświęcić kilka często więcej minut na posegregowanie wiadomości i teraz najważniejsze - dostosowanie ustawień skrzynki do swoich potrzeb .Nie korzystam z żadnych udogodnień typu abonament itp. , w zupełności wystarcza mie poprawnie ustawiona skrzynka i panel ,, zamówienia od kupujących ,, .Jeszcze nie miałem przypadku przez ponad 10 lat , abym przegapił przesyłkę .

oznacz moderatorów

art42zuk
#8 Zapaleniec#

Moi drodzy stary ze mnie allegrowicz, i wiem także, ze bajzel w mojej skrzynce , to mój bajzel. 🙂 Ja o tym pisze już nie pierwszy raz, ze info nie otrzymuję. Sprawdziłem ustawienia ....patrz wtżej jest bez zmian. Wiadomości które mi na skrzynkę przychodzą, sprawdzam codziennie, także w spamach. I POWIEM WAM.....nie mam tych powiadomień...i ci mi zrobisz mdrogeria ? 🙂

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@mdrogeria Ale nikt nie pytał czy u ciebie działa.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Client:94057046 stare przysłowie pszczół mówi ,, jak dbasz tak masz ,,

oznacz moderatorów

kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Z dnia na dzień coraz gorzej. Wczoraj mąż zrobił sobie testa, wystawił kilka ogłoszeń na zwykłym portalu ogłoszeniowym. Nawet nie tym najbardziej konkurencyjnym.  I teraz ciekawostka - wyświetleń było z 10x tyle od wczoraj wieczora i w niektórych przedmiotach po kilka pobrań numeru telefonu. Czy coś poszło dowiem się jak wróci. W każdym razie zastanawiające za co ja tu prowizje i opłaty od wystawiania itp płacę... Myślał by kto, że na wielkim allegro więcej osób to zobaczy...

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jest coraz gorzej a nas przekonują przed każdym wprowadzeniem zmian że "to dla naszego dobra i wygody" co mija się ze stanem faktycznym .Płacimy krocie za prowizje ,dopłacamy do wysyłek pakując w przez siebie zakupione koperty i inne środki zabezpieczenia przesyłki za co jeszcze musimy oddać prowizje ,płacimy za wystawianie i za wyróżnienia (za które nikt nam nie odda jak klient odstąpi od zakupu) .Przez takie działania sprzedawcy muszą podnosić ceny towarów, przez co tracą klientów ,którym już się lampka zaświeciła że gdzie indziej ten sam produkt można kupić taniej.

oznacz moderatorów

gartdeco1
#10 Popularyzator#

To dobrze że ludzie widzą co tu za śmietnik się zrobił, już tu nie chce się kupować. Prośba do sprzedawców, WYSTAWIAJCIE OFERTY U KONKURENCJI  bo jak się chce kupić gdzie indziej to nie ma produktów od sprzedawców krajowych.

oznacz moderatorów