anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co mam zrobic jezeli kurier nie podjechal po paczki allegro one 4 dni????

Perfumeria-Galon
#8 Zapaleniec#

Worclaw 5 minut od Centrum kurier Ups nie podjezdza po paczki zamowione Allegro One juz 4 dni co mam zrobic. Zglaszam do allegro codziennie mowia ze napisza maila do UPS i nic sie nie dzieje. Katastrofa. Kleinci wkurzeni dzwonia do nas ze nie wyslalismy towaru. Co mamy zrobic??

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Perfumeria-Galon Sprawa jest wyjaśniana w korespondencji mailowej, więc poczekaj na kolejną odpowiedź od konsultanta. Mam nadzieję, że problem uda się rozwiązać w krótkim czasie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Perfumeria-Galon
#8 Zapaleniec#

Nic nie jest zalatwione u konsultanta. Zwodzicie mnie 4 dni a jak nikt nie podjechal po paczki tak do tej pory nikogo nie ma!!! Klienci dzwonia do nas ze nie wyslalismy paczek a wina nie lezy po naszej stronie. Wysylamy tysiace paczek. Nie mamy czasu ciagle dzwonic do kazdego klienta z osobna ze ich paczka nie zostala nadana gdyz kurier nie podjechal. Jest to Wroclaw, centrum miasta, zaden klient nie uwiezy ze 4 dni kurier nie podjechal po paczki. Zaraz dostaniemy negatywy a allegro nie robi z tym nic. I jak klient nie wpisze nic w tresci negatywa to nawet nie mamy jak sie odwolac. Czy naprawde nie pracuje u Was nikt kompetentny aby ta sprawe niezwlocznie rozwiazac. Od 4 dni dzwonimy zglaszamy problem na ktory Wasz konsultant odpowiada ze zajmuje sie sprawa i kurier juz podjezdza a nic w tej sprawie nie robi.

 

oznacz moderatorów