anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co moge zrobić aby odblokowac konto

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

Allegro zablokowało mi sprzedaż,  obecnie pani konsultatnka stwierdziła że moje konto spółki (ktora jest osobnym bytem prawnym) jest powiazane z jakims  kontem prywatnym (nie należacym do mnie czyli do wspolnika spolki) na ktorym sa jakies sankcje. Ja nie  mam prywatnego konta od ok 15 lat. 

oczywiscie nie udzielono mi odpowiedzi kto polaczyl te konta, nie  dostalam informacji o jakie sankcje chodzi. chcac sprobowac rozwiazac te sprawe staralam sie zalogowac na konto podane  przez konsultantke, ale nie  mam mozliwosci odzyskania hasla  bo numer do przypomnienia nie  nalezy do mnie. 

czy te dzialania sa zgodne z prawem ?  czy allegro moze sobie powiazac konto z jakim innym ?

 

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13

NipponShorty
#14 Krzewiciel#

Tylko dział bezpieczeństwa może Tobie pomóc czyli odpowiedz na maila z którego dostałeś info o zablokowaniu konta. Prawo sobie Allegro sobie.

oznacz moderatorów

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

czyli lepiej na nigo odpowiedziec   niz w trybie potrzebuje pomocy...  ok  napisze jeszcze tam 

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Problem w tym, że te stare konta które zakładaliśmy kilkanaście lat temu, często mają proste hasła, ja np. miałem 1234, bo kiedyś ta było można, teraz złodzieje włamują się na te konta i robią sobie lewe interesy, a że dane z tamtego konta są takie same jak na nowym koncie, to Allegro je sobie powiązało

oznacz moderatorów

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

czyli musze zamknac  konto spolki ktore dziala tu od 2 lat, bo ktos sie wlamal na  stare konto a allegro sobie je powiazalo ?

naprawde allegro nie stara sie wyjasnic  tych spraw ?

 

oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

Oni się starają jak mogą😏, ale niestety mają za mało ludzi  i dział bezpieczeństwa działają bardzo wolno, czasem na odpowiedz trzeba czekać miesiąc, a czasem jest brak odpowiedzi

oznacz moderatorów

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

napisze do tego działu, bo przez pania konsultatnke zostałam totalnie olana i  potraktowana jak nie powiem co....  jedyn co przeslala  to link do wypowiedzenia umowy wspolpracy...

oznacz moderatorów

brakestop
#16 Inspirator#

@KOGIEL_T mało ludzi ? 5000 etatów.

--------------------------------------------------------------------------------------------
oznacz moderatorów

KOGIEL_T
#9 Pomysłodawca#

@brakestop  5000 pracowników i 500000 zadowolonych klientów, którzy piszą im podziękowania za ulepszenia😁

oznacz moderatorów

pecela
#17 Koryfeusz#

@hybrydowysw

To może być też konto jakiegoś pracownika (nawet byłego), czy też poprzedniego najemcy lokalu twojej firmy.

Ps. A i nie masz zamknąć konta spółki, tylko najlepiej całą spółkę. Małe szanse że pozwolą ci wrócić na platformę. 

oznacz moderatorów

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

macie może jakiś kontakt do działu bezpieczeństwa ?

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@hybrydowysw Znając takie rzeczy, takie wpisy tu na forum male szanse ze Ci odblokują, tu nikt na forum nie pomoże, moderacja ma zabronione wypowiadanie się, tylko dział bezpieki.

oznacz moderatorów

N_Nitka28
Moderatorka
Moderatorka

@hybrydowysw w przypadku blokady kontaktuj się z nami bezpośrednio przez formularz kontaktowy

   Nicol
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

hybrydowysw
#7 Wielbiciel#

niestety konsultatki  nie chce pomoc,  po prostu sa jakies  sankcie i narazie...  uzuń swoja firme   bo tyle mozesz zrobic. 

nie udzielaja informacji jak mam sie dostac  na to moje rzekome konto, co z tym zrobic. ani jakie sa to sankcje   totalna olewka....   nie wiem jakby roboty bezduszne  tam odpowiadaly....  

oznacz moderatorów