anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co nowego w Sales Center?

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Jak już zauważyliście, wciąż rozwijamy nasze narzędzie Sales Center. Pod koniec października wszyscy sprzedający będą korzystać z narzędzia Sales Center — ale wydarzy się to stopniowo. Od 2 lipca pierwsza grupa sprzedających będzie mogła korzystać z Sales Center. Wyraźnie rozdzielimy widok kupującego i sprzedającego, dlatego nie będzie możliwości korzystania z zakładki Moja sprzedaż. 

Jeśli chcecie już teraz przetestować możliwości narzędzia, możecie to zrobić tutaj: salescenter.allegro.com

W Sales Center znajdziecie informacje dotyczące między innymi swoich ofert, zamówień, rozliczeń (również z rynków zagranicznych). Sprawdzicie też statystyki sprzedaży czy analizę kosztów.

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
38 ODPOWIEDZI 38

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ko_alka no dobra , widzę mierne zainteresowanie wątkiem to jako pierwszy zadam pytanie bo nurtuje mnie jedno zdanie cyt ,,Pod koniec października wszyscy sprzedający będą korzystać z narzędzia Sales Center ,, 

teraz krótkie pytanie - dlaczego ?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@mdrogeria bo jak ci się nie podoba to możesz się przenieść gdzie indziej przykładowo.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Żebyś się nie mordował, będziesz miał więcej czasu dla siebie,🤣

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@az1rael LEF@ jestem starej daty i nikt mnie nie przekona ,że jakieś slcesony centy są lepsze od 

Stchoty-CnAM_808-1-IMG_6474.jpg

dlatego pytam @ko_alka czy korzystanie będzie obowiązkowe ....

oznacz moderatorów

majster_man
#14 Krzewiciel#

Poszedł bym krok dalej, proszę wprowadzić na allegro sztuczną inteligencję. Taką co to nie potrzebuje ani sprzedawców ani kupujących.

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@majster_man  jeszcze krok dalej....tup, tup, tup....

My i oni będziemy potrzebni, zrezygnuja z pracowników allegro 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Pewnie tak. BTW, ostatnio z wielkiem hukiem było ogłaszane że moderatorek tu przybyło . Do tego ogłasznane to było przez samego Macieja więc to musi byc prawda ... Anyway,  ktoś widział gdzieś żeby te nowe moderatorki gdzieś sie wypowiedziały ?? Bo chyba mi to umyka ?

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Na Facebooku piszą że będzie przymusowe....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Podejrzewam że nawet liczydło wam nie pomoże, wy macie tylko jeden cel...złupić kupującego.A widzisz nawet wpisu nie zrozumiałeś, takiej daty jesteś.A co się tam wam dziwić wy tylko po lasach ganialiście z

LEW433_0-1719947746683.jpeg

 

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

No . siedzę i łupię kupujących 😉 Aż ostatnio za to dostałem bana 😉

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

No każdemu się zdarzy...... prawie.🤗

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria nie ma zainteresowania bo większość korzysta z zewnętrznych narzędzi do zarządzania sprzedażą, więc się dziwię po co co jakiś czas grzebać, przenosić zakładki itp. 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Zapowiada się kolejny "dobrowolny przymus". Czy jest to potrzebne i czy będzie w czymś pomocne się okaże i obyśmy tylko tego zbyt nie odczuli na swojej skórze.

oznacz moderatorów

eightbitclone2
#13 Ambasador#

Poczta Polska też niedawno sobie stronę odświeżyła. Też teraz nic nie można znaleźć. Pewnie jak zwykle chodzi o poukrywanie tego co potrzebne na samym spodzie...

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kostas11 grzebią i przenoszą zakładki tylko i wyłącznie dlatego, że od października będzie obowiązkowe a od stycznia pewnie płatne. Po co jakieś baselinkery albo inne wynalazki mają zarabiać na sprzedawcach allegro? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Agent051 tyle że takie narzędzia łączą wszystko a co allegro podepnie pod Sales Center mój sklep internetowy, księgowy itp. ? marzenie nie mam zamiaru udostępniać im żadnych danych bo to będzie gwóźdź do trumny 😄 

Tak samo zakładka w apce "Karty Lojalnościowe" myślisz że to dla wygody, czy żeby zbierać statystyki kto gdzie kupuje i co 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@kostas11  możesz być pewien, że znajdą się tacy co udostępnią im dane jeżeli ich narzędzie będzie odrobinę tańsze od baselinkera, przynajmniej na początku. To tak samo jak niektórzy wydają ciężkie pieniądze na zdjęcia i opisy ofert, a potem oddają wszelkie prawa allegro i nie mają świadomości że allegro może w każdej chwili zażyczyć sobie żeby identyczne treści usunęli z innych kanałów sprzedaży. Naiwność ludzka jest bezgraniczna a allegro potrafi to wykorzystać.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 @pinsplash @Agent051 @kolekcjoner608 eightbitclone2 ja chyba wiem w czym rzecz , szykują się nowe podwyżki ,a ,,salceson w cętki ,, jest tylko ich wytłumaczeniem bo przecież dostaliście .....

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@ko_alka dlaczego domyślnie jest angielski? i za każdym razem muszę zmieniać na polski? I tak w ogóle po co mi to?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów