anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CO się stanie gdy kupujący zgłosi rekompensatę?

micdam17
#7 Wielbiciel#

Witam, mam pytanie do was co się stanie gdy kupujący zgłosi “ZŁÓŻ WNIOSEK O REKOMPENSATĘ”.? Powiedziałem mu że dostanie tylko poproszę o nr konta i nie chce mi go podać. jakie są skutki i co sie stanie gdy kupujący złoży wniosek na rekompenstę?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Allegro zwróci mu pieniądze. Następnie będą tych pieniędzy żądać od Ciebie. Jak nie oddasz zablokują konto. 

oznacz moderatorów

micdam17
#7 Wielbiciel#

I tylko tyle? To oddam allegro jak z typem się nie da dogadać

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@micdam17 Moze coś więcej napiszesz?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

Client:79577720
#14 Krzewiciel#

Poprosiłeś go o numer konta więc nic więcej nie zrobisz. Ewentualnie zwróć przez allegro gdy masz taką możliwość. 

oznacz moderatorów

malinowysoczek
#8 Zapaleniec#

09:36
W dyskusji allegro napisało do mnie  ""Jeśli do końca najbliższego poniedziałku sprawa nie zostanie wyjaśniona, zachęcam  do złożenia wniosku o rekompensatę z Programu Ochrony Kupujących: https://allegro.pl/program-ochrony-kupujacych/index   
Nie daj sie zastraszyć, allegro skwitowało mój przypadek gdy zwróciłem środki ; 

Dzień dobry! Tu Barbara Krawulska. W czym mogę pomóc?( pracownik allegro pomoc)
09:11
Ponadto, zwrócili Państwo dzisiaj środki po przedstawieniu decyzji rekjlamacyjnej, która de facto odrzucała roszczenia Klientki.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@micdam17 Jak otrzyma rekompensatę z POKu, zapewne ją otrzyma, poproszą Cię o zwrot tej kwoty, istnieje także opcja blokady konta. Wyjaśnij że kupujący nie chce podać nr. konta.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@micdam17 Dostaniesz takiego maila;

Kupujący xxxxxx złożył do nas wniosek o rekompensatę z tytułu Programu Ochrony Kupujących. Nie otrzymał od Ciebie towaru lub otrzymał przedmiot niezgodny z opisem oferty. Zgłoszenie dotyczy zamówienia z dnia xxxxxxxx.

 

oznacz moderatorów

micdam17
#7 Wielbiciel#

Jak złoży takie coś to wtedy Policja jest poinformowana albo inny taki dział?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Pamiętaj, że warunkiem przyznania przez nas rekompensaty jest zawiadomienie przez kupującego organów ścigania.

Po samym złożeniu wniosku nie, ale przed przyznaniem rekompensaty, tak.

Zawiadomienie może złożyć kupujący, może je też złożyć Allegro - przynajmniej tak niedawno informowało - "możemy złożyć zawiadomienie za ciebie".

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

Tyle lat na allegro i nigdy nie widziałem jak wygląda mejl, którego dostaje sprzedający. Ten mejl to z autopsji?😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@micdam17 nic się nie stanie bo złożenie wniosku musi być rozpatrzone, a jak w dyskusji napisałeś że czekasz na nr konta i chcesz rozwiązać sprawę to allegro nie przyzna rekompensaty 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie przyzna, na pewno 😄

oznacz moderatorów