anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co system Allegro uznaje mi tu za lek? Proszę o pomoc!

Wanda_Dunajew
#1 Nowicjusz#

Mam pytanie, 

wystawiam aukcję i już trzy razy mi ja usunięto, bo rzekomo sprzedaję lek na receptę. Tylko, że tu nie ma leku, a już zwłaszcza na receptę, to wyłącznie kosmetyki. Czy ktoś może mi powiedzieć, co system allegro uznaje tu za lek w opisie? Przecież z nimi się nie daje rady skontaktować, usunęli aukcję, więc nie mam jej numeru. 

 

Opis tutaj;
1. VICHY, LIFTACTIV FLEXITEINT, PODKŁAD do twarzy liftingujący i odmładzający w pompce z niacynamidem, OPAL 15 (jasny, kość słoniowa) – 30 ml

2. YOPE, ZIMOWA NOC, ODŻYWCZY BALSAM DO CIAŁA z masłem capuacu i olejem ze słodkich migdałów – 200 ml

3. YVES ROCHER, MASŁO KARITE&MIGDAŁY, Odżywczy balsam do ciała, edycja limitowana – 200 ml

4. YVES ROCHER, MASŁO KARITE&MIGDAŁY, Regenerujący krem do rąk – 75 ml (tubka)


5. DERMEDIC, SERUM NAWADNIAJĄCE TWARZ, SZYJĘ I DEKOLT z olejem migdałowym, witaminą E i kwasem haluronowym – 30 ml.


6. MIYA COSMETICS, BOGATA ODŻYWKA MASKA 2in1 do włosów suchych i zniszczonych z adaptogenami, kompleksem olejkowym ze słodkich migdałów, pestek winogron, awokado i wiesiołka oraz witaminą E – 150 ml.


7. NIZORAL, Leczniczy szampon przeciwłupieżowy – 100 ml


8. GREEN PHARMACY, ELIKSIR ZIOŁOWY DO WŁOSÓW zniszczonych i łamliwych z rumiankiem, kłączem tataraku, podbiałem i kiełkami pszenicy – 250 ml.


9. DERMIKA, ESTHETIC SOLUTIONS VIT C, Prebiotyczny krem rozświetlający na dzień i na noc z witaminą C dla skóry zmęczonej – 50 ml (?), cena sklepowa –


POŁOWA OPAKOWANIA:


11. VEOLI BOTANICA, CLEANING ME SOFTLY – nawilżająco- łagodzący żel do mycia twarzy dla skóry suchej i wrażliwej z probiotykiem i ekstraktem z wąkroty azjatyckiej - 190 cml w pompce (została dokładnie połowa). Cena sklepowa – 70 zł.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów