anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co z pieniędzmi?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:97408111
#2 Obserwator#

Witam, mam taki problem, a mianowicie:

Sprzedałem ostatnio rzecz na allegro, poprzez wysyłkę przez email. Kupujący dokonał wpłaty, wszystkie informacje przyszły na konto i maila, a ja nie miałem jeszcze zweryfikowanego konta bankowego na allegro. Weryfikacja jest w trakcie, a ja nie mam nigdzie na swoim koncie informacji, że jakiekolwiek pieniądze wpłyną później na moje konto. Czy po weryfikacji te środki się pojawią, czy powinienem szukać jakiegoś poważniejszego rozwiązania?

Pozdrawiam allegrowiczów 🙂

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:97408111 kupujący dokonał wpłaty, czy tylko poinformował cię, że dokonał? Gdyby dokonał, to pieniądze byłyby widoczne w Allegro Finanse i mógłbyś je wypłacić po weryfikacji. Sprawdź czy w zakładce zamówienia, transakcja widnieje jako opłacona.

oznacz moderatorów
Client:97408111
#2 Obserwator#

Na allegro finanse mam wszędzie 0zł, a na maila przyszła informacja, że klient dokonał wpłaty.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:97408111 informacja od Allegro Finanse? To normalne Allegro czy Lokalne? Przedmiot wysłałeś?

oznacz moderatorów
Client:97408111
#2 Obserwator#

Normalne allegro. Przeszukałem maila i dostałem maila o zablokowaniu konta tego typa, oczywiście dzień po wysyłce przedmiotu...

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:97408111 od Allegro dostajesz maila, że kupujący wybrał sposób zapłaty i dostawy, a to czy zapłacił możesz sprawdzić w zakładce Zamówienia, jeżeli przy zamówieniu widnieje zielony napis OPŁACONE to znaczy, że zapłacił, jeżeli PŁATNOŚĆ ROZPOCZĘTA to znaczy, że nie zapłacił.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Client:97408111 no to jesteś stratny, nigdy nie wysyłaj przed pojawieniem się pieniędzy w Allegro Finanse, nawet jeśli masz konto w trakcie weryfikacji, to wpłaty będą widoczne.

oznacz moderatorów