anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Coraz więcej błędów

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

Witam

Zauważyłam że w trakcie wystawiania zaczyna mi się pojawiać coraz więcej błędów. Jeden z ostatnich coraz bardziej wk....cy gdyż pojawia się coraz częściej to: 

Wystąpił błąd

Niepoprawna wartość parametru Symbol (244513) dla produktu w ofercie. Prawidłowa wartość parametru dla produktu to: "LGE001-R4". 
 
( LGE001-R4 w tym przypadku to nazwa sprzedawanego układu scalonego którą to nazwę kopiuję i wklejam aby uniknąć przekłamań )
 
który pojawia się przed ostatecznym  kliknięciem " wystaw ". I teraz trzeba czekać. czasem kilka ( kilkanaście sekund, a czasem nawet kilka minut, nie ma reguły ) za którymś kolejnym kliknięciem " wystaw ", wszystko wraca do normy. Do następnego razu.   Coś robię nie tak? Czy to " produktyzacja " tak działa?
 
Temat drugi.
 
Nagminne żądania podania parametru EAN nawet w przypadku kategorii gdzie jeszcze jest wyraźnie zaznaczone ( opcjonalnie ) również w przypadku przedmiotów które wcześniej były połączone z katalogiem. Przy próbie ponownego wystawienia po sprzedaży następuje odłączenie od katalogu i żądanie kodu EAN.  Tyle dobrze że w takim przypadku da się ( nie wiem czy nadal ) wystawić bez połączenia z katalogiem.
 
Temat trzeci.
 
Dotyczy katalogu producentów. Czasem przeoczy się w zbiorze nazwę producenta i poda się go jako " inny ". W takim przypadku system wyświetla komunikat że " Nazwa występuje w wykazie " lub coś podobnego, i trzeba wrócić do wykazu producentów i odszukać tego właściwego. Przecież to mój 12 letni wnuczek był by w stanie zrobić aby w takim przypadku nazwa jeżeli jest zgodna z wzorcem, pojawiła się na właściwym miejscu, bez konieczności wracania do katalogu producentów
oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@cztery_bez_atu Jedynym sposobem na rozwiązanie tych problemów jest postępowanie zgodne z komunikatami, które się pojawiają.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów