anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cyz ktođ moe mi pomóc w wielowariantowości?

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Witam 😉

Czy ktoś potrafiłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Nie mogę połączyć wskazanych ofert, ale mam spróbować połączyć z tymi samymi ofertami, o tych samych numerach.. Ale jak? Aukcje mają pojedyncze numery. Nie mam zdublowanych ofert. Próbuję doszukać się gdzieś błędu, no ale rozkładam już ręce. Dołączam print screena z wyskakującego błędu.

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam


błąd wielowariantowości.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Czy wśród ofert, jakie chcesz połączyć na pewno nie ma takich, które przedstawiają dokładnie ten sam produkt ze zgodnością wszystkich parametrów?

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Wszystkie produkty mają takie same parametry. Nie ma dwóch takich samych aukcji. Każdy kolor i rozmiar jest indywidualny.  Poniżej przesyłam zrzut z wielowariantowości.

wielowariantowość.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Prześlij mi jeszcze proszę numery wszystkich ofert, któych dotyczy ten problem. Przekażę ten przypadek do sprawdzenia.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Doszłam do tego, że produkt w kolorze czarno/czerwonym ładnie się połączyły. Natomiast w kolorystyce czarno/niebieskiej wyskakuje dalej błąd.  Czyli błędy dotyczą aukcji o numerach: 13251090636; 13246233692; 13251099080; 13246218387.

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

U mnie w obuwiu ten sam problem i dałem sobie już z tym spokój,bo system sam tego nie łączy poprawnie,albo wcale nie łączy,a możliwość połączenia tego samodzielnie zlikwidowali.

Nawet jak zgłoszę i ktoś to połączy,to za parę dni znowu porozłączane.

Taki mamy oto nowy twór od 3 stycznia,zwany wariantami produktowymi.

Widzę że coraz więcej osób ma z tym problem,więc liczę na to, że zaleją allegro prośbami o połączenie i w końcu poprawią to,tak żeby oferty łączyły się poprawnie automatycznie,albo przynajmniej przywrócili możliwość ręcznej edycji

O ile rozmiary łączą się w miarę poprawnie,to połączenie wg kolorów identycznej oferty graniczy z cudem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#17 Koryfeusz#

@sportplaneta coś musi być nie tak, jeżeli wszystkie oferty/produkty posiadają te same zdjęcia to system automatycznie połączy jeden kolor a tutaj tak się nie stało. 

Czy te oferty były wystawione w tym samym czasie? Korzystasz z jakiegoś narzędzia do wystawiania ofert? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Przekazano mi, że konieczne będzie ujednolicenie parametrów w tych ofertach. Czasami kod producenta jest podany jako nazwa kolekcji, a czasami zupełnie inny numer znajduje się w tej rubryce. Określ też, czy spodenki są dla mężczyzn czy dla mężczyzn i chłopców. Kiedy we wszystkich rubrykach parametrów (poza rozmiarem) będą te same wartości, spróbuj połączyć oferty jeszcze raz. Powinno się udać.

   Natalia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów