anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cyz ktođ moe mi pomóc w wielowariantowości?

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Witam 😉

Czy ktoś potrafiłby mi wytłumaczyć o co tu chodzi? Nie mogę połączyć wskazanych ofert, ale mam spróbować połączyć z tymi samymi ofertami, o tych samych numerach.. Ale jak? Aukcje mają pojedyncze numery. Nie mam zdublowanych ofert. Próbuję doszukać się gdzieś błędu, no ale rozkładam już ręce. Dołączam print screena z wyskakującego błędu.

Będę wdzięczna za odpowiedź.
Pozdrawiam


błąd wielowariantowości.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Czy wśród ofert, jakie chcesz połączyć na pewno nie ma takich, które przedstawiają dokładnie ten sam produkt ze zgodnością wszystkich parametrów?

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Wszystkie produkty mają takie same parametry. Nie ma dwóch takich samych aukcji. Każdy kolor i rozmiar jest indywidualny.  Poniżej przesyłam zrzut z wielowariantowości.

wielowariantowość.png

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Prześlij mi jeszcze proszę numery wszystkich ofert, któych dotyczy ten problem. Przekażę ten przypadek do sprawdzenia.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sportplaneta
#8 Zapaleniec#

Doszłam do tego, że produkt w kolorze czarno/czerwonym ładnie się połączyły. Natomiast w kolorystyce czarno/niebieskiej wyskakuje dalej błąd.  Czyli błędy dotyczą aukcji o numerach: 13251090636; 13246233692; 13251099080; 13246218387.

oznacz moderatorów

na-obcasach
#11 Animator#

U mnie w obuwiu ten sam problem i dałem sobie już z tym spokój,bo system sam tego nie łączy poprawnie,albo wcale nie łączy,a możliwość połączenia tego samodzielnie zlikwidowali.

Nawet jak zgłoszę i ktoś to połączy,to za parę dni znowu porozłączane.

Taki mamy oto nowy twór od 3 stycznia,zwany wariantami produktowymi.

Widzę że coraz więcej osób ma z tym problem,więc liczę na to, że zaleją allegro prośbami o połączenie i w końcu poprawią to,tak żeby oferty łączyły się poprawnie automatycznie,albo przynajmniej przywrócili możliwość ręcznej edycji

O ile rozmiary łączą się w miarę poprawnie,to połączenie wg kolorów identycznej oferty graniczy z cudem

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Konsultuję tę sprawę.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@sportplaneta coś musi być nie tak, jeżeli wszystkie oferty/produkty posiadają te same zdjęcia to system automatycznie połączy jeden kolor a tutaj tak się nie stało. 

Czy te oferty były wystawione w tym samym czasie? Korzystasz z jakiegoś narzędzia do wystawiania ofert? 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@sportplaneta Przekazano mi, że konieczne będzie ujednolicenie parametrów w tych ofertach. Czasami kod producenta jest podany jako nazwa kolekcji, a czasami zupełnie inny numer znajduje się w tej rubryce. Określ też, czy spodenki są dla mężczyzn czy dla mężczyzn i chłopców. Kiedy we wszystkich rubrykach parametrów (poza rozmiarem) będą te same wartości, spróbuj połączyć oferty jeszcze raz. Powinno się udać.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów