anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy

MAMY ROZWIĄZANIE!
Tulinova
#9 Pomysłodawca#

Mam pytanie- chciałabym gdzieś w widocznym miejscu we wszystkich aukcjach umieścić informację, że czas dostawy moze się wydłużyć, w porównaniu do deklarowanych 24 godzin. Gdzie mogę to zrobić? Póki co umieściłam w "Informacjach o sprzedawcy" ale nie każdy będzie tam kopał...

Albo- gdzie mogę zmienić (masowo) informację o deklarowanym czasie wysyłki? (48 godzin zamiast 24?)

oznacz moderatorów
13 ODPOWIEDZI 13
kostas11
#21 Demiurg#

@Tulinova Zaznacz produkty na dole pasek zielony edycja grupowa i czas wysyłki 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Tulinova
#9 Pomysłodawca#

Super! Właśnie tego szukałam! Dzięki!

oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Od razu uprzedź klientów że czas dostawy może się znacząaco wydłużyć. Tak aktualnie wygląda smatrolenie się przesyłek:

inpost.jpg

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@__RPM_ czas wysyłki to nie czas dostawy 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

Nigdzie nie pisałem o czasie wysyłki. Chodziło o niego autorce. Pisałem w kontekście tego co się dzieje. W większości przypadków obniżenia gwiazdek zazna Sprzedawca. Przecież nie można obniżyć ilości gwiazdek Inpostowi. 

oznacz moderatorów
Tulinova
#9 Pomysłodawca#

taaak...u nas to samo... wysyłka od nas to jedno a to, kiedy ona dotrze realnie do Klienta to już inna historia... 😉

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@__RPM_, korzystaj z https://prnt.sc/, bo tutaj na screenshoty czeka się za długo bez sensu 🙂

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@__RPM_ Serio ? Ja jestem w nieustannym zachwycie bo wkładam przesyłki do paczkomatu o godzinie 23 i przed północą mają już status "w oddziale " . Kurierzy pracują 24 na dobę . Przedtem włożone w piątek po godzinie 13 , wyjmowane były w poniedziałek rano. I wszystkie na drugi dzień są u odbiorcy .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Kaliope_Brzeg 

Jest górka przedświąteczna. Po godz. 19 dostałem info o tym że jest dostawa do paczkomatu. Dostawa w 6 dni w tym 2 weekendowe.In2.jpg

 

@Patryk0701 Nie bardzo wiem o co chodzi. Wkleiłem pliki 12-17 Kb. Serwera chyba nie rozsadzi?

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@__RPM_, ale musimy czekać 287627862h aż któryś z modków ci zaakceptuje obrazek 🙂 a tak to załączasz link do hosta jak ja 😄

oznacz moderatorów
_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Trochę nas nie doceniasz, bo nie zdarzyło się tutaj, żeby ktoś czekał 11 984 494 dni na akceptację obrazka. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów
__RPM_
#14 Krzewiciel#

@konto zamknięte  Rozumie już czemu nie lubicie modków i nie dajecie im łapek w górę mimo iż czasem są pomocni. Może ten cenzorski obowiązek z nich zostanie zdjęty z biegiem lat.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@__RPM_, kto nie lubi ten nie lubi, ja lubię i daję 😊

hakierka ola lubi łapki w górę 😄 tobje tesz dom 😄

oznacz moderatorów