anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas oczekiwania na dodanie do producetów

Etos147p
#9 Pomysłodawca#

Pytanie do producentów, jak długo oczekiwaliście na dodanie waszej marki do producentów podczas wystawiania aukcji, nienaturalnym wydaje Nam się przeszło miesięczny czas na dodanie do tabelki.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Etos147p czy mogę poprosić o podanie numeru zgłoszenia, w którym poprosiliście o dodanie marki? Mogę ponowić takie zgłoszenie, ale będę potrzebowała więcej informacji:
nazwę marki, konkretną podkategorię, do której ma zostać dodana (najlepiej, gdyby była to cała ściżka kategorii  np. Motoryzacja > Części samochodowe > Części karoserii > Zabudowy).

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Etos147p
#9 Pomysłodawca#

My nawet nie otrzymaliśmy takiego numeru od naszej wspaniałej Pani opiekun....

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Etos147p dziękuję za odpowiedź to dlatego, że przy zgłoszeniach opiekunów nie ma numeru sprawy, myślałam, że zgłaszaliście taką prośbę przez formularz stąd moje pytanie 🙂 
Otrzymałam informację, ze marka została dodana oraz że Wasza Opiekunka Biznesowa wysłała do Was potwierdzenie w tej sprawie (próbowała się dodzwonić, ale nikt nie odebrał). 
Poproszę o informację czy to wyjaśnia sprawę? 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Etos147p
#9 Pomysłodawca#

Sprawę wyjaśnia, ale nie koniecznie jest jak to przedstawiła Pani Opiekun. Przesłaliśmy do niej stosowną wiadomość po tym jak zostawaliśmy bez odpowiedzi i po informacji, że ruszymy sprawę dalej pojawił się telefon oraz 3 maile, sprawę przez to udało się załatwić w 5 minut a nie w półtorej miesiąca. Zauważyliśmy, że tylko informacją o przekazaniu do Allegro sumienności pracy jesteśmy w stanie coś z tą Panią wywalczyć, wczoraj również napisaliśmy informację do niej i do  tej pory jesteśmy bez odpowiedzi.

 

P.S.

O 14:18 był telefon, 14:22 mail z informacją o tym, 14:24 prośba o spotkanie, 14:40 informacja, że jest załatwione. Nasz mail został wysłany o 14:16 a wcześniejszy o 10:00 (na który nie pojawiła się odpowiedź, nie pierwszy raz z resztą). 

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Etos147p bardzo mi przykro, że macie problemy z porozumieniem się z Opiekunem biznesowym, w tej sytuacji proponuję umówić się bezpośrednio z tą osobą i wyjaśnić ten problem. Przekazałam to, co napisaliście i mam nadzieję, że uda Wam się dojść do porozumienia.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów