anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć, czy Ktoś dzisia ma problem z numerami przesyłek z inpost ? nie widać numeru przesylki

MAMY ROZWIĄZANIE!
pupilkowo
#9 Pomysłodawca#

etykiety nadawcze wygenerowane już od godziny a przy zamówieniach w zakładce zamówienia w dalszym ciagu nie widać numeru przesyłki... 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
prestigeshop24pl
#8 Zapaleniec#

Mam pytanie czy jest odgórny problem ze statusem przesyłki Inpost. Do 8.00 było ok a od 8.00 nastąpił jakiś problem drukuję list przewozowy a na allegro nie zmienia statusu pokazuje że nie jest wygenerowana  etykieta?

oznacz moderatorów
komis-bell
#21 Demiurg#

@prestigeshop24pl Mam ten sam problem. Dzwoniłem właśnie do inpostu. Problem im znany - do końca dnia statusy mają się zaktualizować.

oznacz moderatorów
prestigeshop24pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki za informację

oznacz moderatorów
InPost
Ekspert InPost

Dzień dobry,

aktualnie zaobserwowaliśmy opóźnienia w statusach przesyłek oraz generowaniu etykiet wysyłkowych.

Odpowiednie działy pracują nad rozwiązaniem niedogodności. Statusy paczek wraz z wygenerowaniem etykiet powinny zostać zaktualizowane do kilku godzin.

Prosimy o zachowanie cierpliwości. Równocześnie w imieniu firmy przepraszamy za niedogodności.

oznacz moderatorów
pupilkowo
#9 Pomysłodawca#

dzięki

oznacz moderatorów
Dampol24_pl
#10 Popularyzator#

witam Mamy tak samo nie wskakują numery listów przewozowych przez co się gorzej pracuje

oznacz moderatorów