anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć, gdzie mogę usunąć bezpodstawną opinię i kciuka w dół - "Nie polecam" od klienta?

promette
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

komis-bell
#21 Demiurg#

@promette Ocena może zniknąć jeśli dogadasz się z klientem i sam ją usunie...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@promette hmmm.... nie wiem czy dobrze zrozumiałem .... jesteś sprzedawcą i chcesz usunąć negatywa otrzymanego od klienta ?

oznacz moderatorów

promette
#8 Zapaleniec#

Tak, ponieważ przed świętami Bożego Narodzenia mieliśmy dużo zamówień i omyłkowo do pudełka trafiła zła metka z ceną, mniejsza niż w ogłoszeniu i mniejsza niż klient zapłacił, dlatego poczuł się urażony i twierdzi, że jesteśmy oszustami. Mieliśmy dużo pracy, nowe osoby do pomocy i zdarzyła się pomyłka, ale wszystko się zgadza, ogłoszenie, produkt, cena, zapłata.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak możesz, dogadujesz się z kupującym, Allegro usunie jak narusza regulamin, albo polepszać jakość obsługi> tak na przyszłość.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@promette ocenę usunie sam kupujący jak się z nim dogadasz lub allegro jeśli negatyw zawiera treści niedozwolone np zostaniesz obrzucony mięsem, oskarżony o oszustwo etc

oznacz moderatorów

promette
#8 Zapaleniec#

Dobrze, więc jeśli by tak było to gdzie napisać z prośbą o zmianę tej oceny?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@promette w negatywie wprost nazwał was oszustami?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@promette  cyt ..,,"Zawyżona cena.. kupiłem produkt za 129zl a kiedy otrzymałem przesyłkę cena na produkcie (karteczka z cana na kolczykach) wynosiła 89zl. więc jawne mijanie się z prawdą. Nie polecam !!"

nie licz na usunięcie ze strony allegro , jeśli Ci bardzo zależy pozostaje tylko ugłaskanie klienta 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Co innego na metkach w sklepie stacjonarnym a co innego w necie 🙂 miałem kidyś to samo pracownica sklepu gacie babce z ceną promocyjną wysłała też klientka była zachwycona... 

oznacz moderatorów