anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro ma licencję na używanie znaku Swarovski?

TATLOK
#15 Entuzjasta#

Dzień Dobry.

Dlaczego wystawiając ofertę podpinacie państwo moje produkty pod inną nazwą (produktyzacja?), w której używacie znaku zastrzeżonego Swarovski?

Od maja br. wygasła międzynarodowa licencja B2B na korzystanie ze znaku Swarovski®.

Mimo posiadania produktów z kryształkami Swarovski, nigdzie w moich ofertach nie używam już tej nazwy. Państwo podpinają moje oferty pod nazwę produktu ze słowem Swarovski!

Zakładam, że mają Państwo upoważnienie od tej firmy, na użycie ich znaku zastrzeżonego.

Przykład pierwszy z wielu - zgłaszanie problemu, błędu pojedynczo nic nie daje. 

Czy któraś/któryś z moderatorów @mr_oma @nat_not  mógłby pomóc w rozwiązaniu problemu? 

2021-07-02 (2)_LI.jpg

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@TATLOK dziękuję, że się z nami skontaktowałeś! Doradczyni, z którą się skontaktowałeś wyjaśnia tą sprawę prześlij proszę materiały, o które Cię prosi i zweryfikujemy tą sprawę.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@la_nika  Dziękuję za informację, tak zostałem poinformowany że sprawa została przekazana do innego działu, jednakże nie mam próśb o dostarczenie materiałów, zresztą żadnych nie mam.

Właściwie to sprawa nieistotna, ja w mojej ofercie nie używam znaków zastrzeżonych Swarovski, a na treść wprowadzoną przez Allegro nie mam wpływu. 

 

Pozdrawiam

 

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TATLOK, dzięki za zasygnalizowanie problemu - sprawę zgłosiliśmy wewnętrznie. Będziemy ją weryfikować. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@TATLOK, czy mogę Cię prosić o podanie numeru tej oferty?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

wicekdw
#12 Orędownik#

😄 @mr_oma A co, sami nie wiecie co macie w ofercie? Świetnie! 🙂 No cóż, każda usługa i informacja kosztuje, @TATLOK podaj pani numer oferty ale za opłatą, skoro masz wykonać za nią pracę 🙂

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@mr_oma jestem na krótkich wakacjach, więc zgodnie z rekomendacją Allegro wszystkie 5000 ofert zostało zakończonych, po powrocie je wznowie. Może dlatego nie mogłaś ich znaleźć. Pozdrawiam.

oznacz moderatorów