anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro zamierza coś z zrobić z problem z wysyłkami pobraniowymi?

SmA-Tonsil
#8 Zapaleniec#

Po ,,udoskonaleniu" panelu do generowania listów przewozowych za każdym razem trzeba wpisywać numer konta bankowego co jest niezwykle uciążliwe. Planowane jest zrobienie czegoś w tej kwestii?

Przy okazji skoro system pokazuje błędy sprzedającym przy generowaniu listów takich jak np. wpisanie przez klienta błędnie adresu (brak spacji między ulicą a numerem chociażby) to może takie coś mogło by się przydało bardziej przy wypisywaniu danych przez klienta...

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@SmA-Tonsil tak, planujemy wprowadzić funkcję, która będzie podstawiać numer konta, który jest podany w ustawieniach konta Allegro jako rachunek do wypłat. Nie jestem określić dokładnej daty kiedy taka funkcja się pojawi, ale na pewno Was o niej poinformujemy. 
Jeśli chodzi o pokazywanie błędów podczas wpisywania danych przez kupujących to dopiero przewoźnik "odbija nam" niektóre dane, dlatego błąd nie wyświetla się, gdy kupujacy je wpisują. Zespół zajmujący się narzędziem jest świadom takich problemów i również pracuje nad najlepszym rozwiązaniem, będziemy Was informować o szczegółach, gdy tylko otrzymamy więcej informacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów