anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy coś się stało z moim SMARTEM

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Mam pytanie, a mianowicie: 

Od początku maja żaden z moich klientów nie zakupił u mnie z możliwością wysyłki smart, produkty przeważnie powyżej 100zł, wcześniej nie było żadnych problemów. 
Coś się zmieniło czy może to moja wina, wie ktoś o co chodzi? 

oznacz moderatorów
36 ODPOWIEDZI 36

kostas11
#21 Demiurg#

@maJk96 no tak, trzeba wrzucić to w towar ale nie musiała byś gonić za smartem bo jak teraz masz problem to pod koniec roku się i tak wyłożysz dodając 3 punkty i 2 kurierów 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie, więc w ogóle mi się nie dziwi dokładanie klientowi kasy do produktu i działanie wbrew sobie na siłę żeby mieć smarta, także gdzie tu działanie na korzyść klienta to pojęcia nie mam. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

Jak tylko ruszysz cenę w gore to masz odpływ klienteli 

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Akurat u mnie to tak nie działa, już od ponad roku regularnie podnoszę ceny i sprzedaż nawet się zwiększa, ale też jestem najlepszym sprzedającym w swojej kategorii w Polsce. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 i dlatego zastanawiam się czy ta opcja nie będzie właściwa , po drodze mam POP UPS i automat , zainteresowanie tą formą znikome.... wielu klientów ma złe doświadczenia   , a DPD wiadomo - dopłaty , GLS nie chcę widzieć , ostatecznie mamy wsparcie tu na Gadane od  ..... prawda ?😁

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

DPD dopłaty, możesz coś więcej powiedzieć? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maJk96 za przekierowanie paczki płaci sprzedawca, jak zawozisz na punkt kasują za odbiór kurierem, dopłaty za niestandardowe paczki i kupa innych fikcyjnych dopłat czasem doliczanych po kilku miesiącach jako opłaty dodatkowe 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Także powtórzę to już chyba któryś raz na rym forum, nie ma to jak strona internetowa swoją i jesteś sobie Panem, taka prawda 🙂 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maJk96 masa wątków jest tu na Gadane , doliczają zwykle nie słusznie za nadgabaryty , niestandardy  ,kwoty są nie małe i nic z tym się nie robi , a reklamacje to walka z wiatrakami .

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem. A orientujecie się czy dużo ludzi wybiera DPD pickup? 

oznacz moderatorów

AdvisorBooks
#12 Orędownik#

@maJk96 spróbuj z Orlen Paczką, ja wróciłem po kilku latach przerwy i jest olbrzymia poprawa w stosunku do tego, co było przy paczce w ruchu, żeby zamówić zlecenie odbioru za darmo wystarczy mieć 6 paczek do nadania, a jak brakuje to jest spora sieć punktów, gdzie można to nadać. Nie ma dziwnych dopłat, większość paczek dochodzi z dnia na dzień, ilość problemów (zgubione, opóźnione czy uszkodzone paczki) nie jest większa niż przy inpoście, największy minus to opłata za zwrot nieodebranej paczki. 

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Orlen Paczka jest super, jest już od dawna szybko, ale też mają punkty odbioru w miejscach, gdzie nikogo innego nie ma. Dla mnie to jedyny punkt odbioru, do którego mogę pójść pieszo.
Równie często korzystam z Pocztexu, bo punkt odbioru znajduje się w Biedronce, w której jestem codziennie. Jak sklep nie oferuje tej formy dostawy to najczęściej go pomijam. 

Czasy tylko jednego, słusznego przewoźnika ("ja chcem tylko paczkomaty a allegro mi mówi jak żyć!") na szczęście minęły. 😉

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Myślę, że na ten temat byśmy mogli napisać książkę, na szczęście mamy wolny wybór i każdy może decydować jak chce, tak jak kupujący jak i sprzedający 😉

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

To prawda, chociaż możesz mi uwierzyć, że nie chcesz się znaleźć w sytuacji, w której InPost wykosi konkurencję i będzie monopolistą na rynku. Allegro wyraźnie też tego nie chce, stąd (dobra) decyzja o współpracy w ramach programu Smart tylko z firmami, które oferują przynajmniej kilka form wysyłki. Racjonalny i logiczny krok. Są platformy, które tego nie wymagają, więc zawsze możesz się przenieść. 🙂 

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

Zgadza się masz racje, ale tak jak Ty idziesz do biedronki po paczkę bo masz wygodnie, tak ja chce nadawać tylko w Inpoście, który podjeżdża do mnie popołudniu i jest mi wygodnie, pamiętaj, zawsze każdy dba o siebie 🙂

oznacz moderatorów

PIKeRn
#10 Popularyzator#

Tak, tylko ja mam swoje zajęcia, które zajmują mi 8-10 godzin na dobę, nie żyję z nadawania przesyłek. Jak rozszerzę działalność na zdalną to spokojnie ogarnę trzech czterech kurierów, klientowi ma być wygodnie, ja będę w pracy. 🙂  

oznacz moderatorów

maJk96
#9 Pomysłodawca#

A u mnie jest tak, że jest tak dużo pracy przy produkcji itp, że nie starcza jej jeszcze na wybiórcze nadawanie paczek dla osobnych kurierów 😛

oznacz moderatorów