anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się zmienić dane konta (płatnika) jak kupiłem od kogoś sklep internetowy ?

cleverinvestment
#1 Nowicjusz#

Chciałbym się dokładnie dowiedzieć jak przenieść prawo własności do konta Allegro, jakie kroki podjąć czy da się jedynie zmienić dane płatnika, jeżeli sklep pozostaje taki sam, tylko właściciel sklepu się zmienia?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

kostas11
#21 Demiurg#

@cleverinvestment 

https://help.allegro.com/sell/pl/a/kiedy-i-jak-mozesz-zmienic-dane-przedsiebiorstwa-na-koncie-firmow...

Jak zmienić dane firmy na koncie i do faktur

  1. Przejdź do zakładki Dane konta i wpisz nowe dane. Pokażemy Ci komunikat o tym, w jakich przypadkach możesz zmienić dane – jego treść będzie zależeć od kraju siedziby nowej firmy.

kostas11_0-1717506269771.jpeg

 

Nie widzisz powyższego komunikatu? Napisz do nas – kliknij [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.

  1. Potwierdź chęć zmiany i kliknij [dalej]. Oznacza to, że w określonych przypadkach przejmujesz:
  • wszelkie prawa i obowiązki wynikające ze zmiany danych konta
  • wszystkie aktywa i zobowiązania wobec Allegro, które powstały podczas użytkowania konta przez poprzednią firmę
  • obowiązki wobec kupujących – na przykład w przypadku odstąpienia od umowy, reklamacji związanych z niezgodnością towaru z umową czy brakiem towaru.
  1. Przejdź do dalszej części formularza, który składa się z dwóch części.

Ustawienia wypłaty środków z Allegro Finanse – potwierdź dane rachunku bankowego nowej firmy. W zależności od kraju, z którego jest firma, wskażemy Ci dostępne metody weryfikacji danych – w większości przypadków skorzystasz z przelewu bankowego.

Weryfikacja firmy – wybierz powód zmiany danych. W zależności od tego, jaki powód wybierzesz, wyświetlimy Ci listę danych do uzupełnienia i dokumentów do załączenia.

  1. Uzupełnij formularz i kliknij [wyślij wszystkie dokumenty] Wynik weryfikacji wyświetlimy Ci w zakładce Moje konto:

kostas11_1-1717506269600.jpeg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

cleverinvestment
#1 Nowicjusz#

Dziękuję za pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Lepiej dopytaj bo może tak łatwo się nie dać tu na Allegro: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

oznacz moderatorów

cleverinvestment
#1 Nowicjusz#

Dzięki za pomoc 🙂

 

oznacz moderatorów