anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dozwolony jest nick z adresem strony?

KacBest
#7 Wielbiciel#

Czy mogę mieć nick przykładowo oldoakpl mając swój sklep pod http://oldoak.pl ?

Nie zauważyłaby, aby regulamin tego zabraniał, widzę, że wielu sprzedawców tak robi, ale wiem, że np. nie mogę dawać do paczki ulotki z adresem sklepu. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mdrogeria
#21 Demiurg#

@KacBest tak , możesz mieć taki nick bo nie zawiera zabronionych znaków , a co do ulotek powiem Ci , że jest to stosowane powszechnie , jak nie trafisz na życzliwego ...clienta ....

oznacz moderatorów

KacBest
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź 🙂 

oznacz moderatorów

KacBest
#7 Wielbiciel#

Sprawa rozwiązana 🙂

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Wielu sprzedających dodaje ulotki reklamowe z rabatami do swoich sklepów internetowych mimo, że w regulaminie jest o tym wzmianka:

13.4.

Zabronione jest wykorzystywanie informacji, o których mowa w art. 13.3, w celach komercyjnych polegających na promowaniu w jakiejkolwiek postaci działalności Użytkownika prowadzonej poza Allegro. W szczególności zabronione jest:

a. [...]

b. dołączanie do wysyłanego Towaru lub dostarczanie w jakiejkolwiek innej formie treści zawierających informację o działalności komercyjnej prowadzonej poza Allegro (na przykład ulotek reklamujących sklep internetowy);

I tak wszyscy mają to w nosie, bo nikt tego nie zweryfikuje 🙂

Jeden ze sprzedających nawet poszedł o krok dalej i w swoim adresie na listach przewozowych ma adres sklepu internetowego i dopisek "TANIEJ NIŻ NA ALLEGRO" - od wielu lat 🙂

A co do nicków, to nikt Ci nie zabroni stworzyć nicku w formie www_twojanazwasklepu_pl. Takich nicków też na allegro jest sporo

oznacz moderatorów