anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

USTAWIONA WYSYŁKA 3 DNI POKAZUJE ŻE BĘDZIE DOSTARCZONE NA "POJUTRZE"

Pawel0071510
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam ustawiony czas wysyłki na 3 dni, a wyświetla sie klientom że dostana przesyłkę pojutrze.

Natomiast kiedy zmienię wysyłkę na 4 dni pokazuje że dostaną towar za 5 dni nie licząc weekendów.

Czy można ustawić tak czas wysyłki aby faktyczne 3 dni tyle pokazywały a nie że bierze allegro pod uwagę tez dzień zakupu nawet gdy produkt został kupiony o 23 w nocy i pokazuje że będzie u klienta pojutrze. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

To jest duży problem bo Allegro przelicza twój dotychczasowy czas który wynika z ich systemu.

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

tu masz podobny wątek

https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/prosz%C4%99-mnie-o%C5%9Bwieci%C4...

 

wg moderatorów jest to Twoja wina bo serwis jest doskonały

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@Pawel0071510 przecytaj co Ci podał @RED . Generalnie : Allegro ma w nosie co deklarujesz. Wie swoje " bo nasze deklaracje są twoim problemem". Niestety wielokrotnie wałkowane. Jedyne wyjście : NIGDY NIE IDŹ NA RĘKĘ KUPUJĄCEMU - czas wysyłki podany : 3 dni. wysyłaj 3go dnia. Nigdy wcześniej.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#
typowy przykład
w ofercie
 
dużymi literami jest napisane

dostawa jutro
 
a w okienku dostawa
 
przewidywany czas dostawy
Paczkomat InPost 8,99 zł pt. 19 sie. w punkcie z pakietem
 
przewidywany czas dostawy Kurier, DPD 12,99 zł pt. 19 sie. u Ciebie
oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

i czym różni się w tym wypadku czas wysyłki natychmiast od czasu wysyłki w 24h?

oznacz moderatorów

Gordon_B_2015
#10 Popularyzator#

@RED  Tu przynajmniej jest informacja że:

"podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar w ciągu 24 godzin".

Mam kilka kupionych przedmiotów, gdzie w ofercie był tylko przewidywany czas dostawy i zero informacji o tym co zadeklarował sprzedawca. Czekam więc cierpliwie na paczkę, bo niby czas dostawy "Jutro", a w rzeczywistości sprzedający może zadeklarował wysyłkę  w ciągu 4 albo 7 dni? Tego nie wiem i Allegro się postarało, abym się nie dowiedział...

oznacz moderatorów