anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy inny sprzedający może pobierać zdjęcia z katalogu i je przerabiać?

Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Witam

Czy inny sprzedający może pobrać na swój nośnik nasze zdjęcia które dodaliśmy do katalogu i przerabiać je z marnym efektem a później wrzucać na swoje aukcje. @w_kiwi @ko_alka @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Może niestety z nich korzystać jak są w katalogu.

oznacz moderatorów

Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

To że może korzystać to wiemy, moje pytanie brzmiało czy może je pobierać na swój nośnik i przerabiać z marnym skutkiem w programie graficznym .Korzystanie to wystawianie aukcji z tymi samymi zdjęciami które my dodaliśmy a tu inny podmiot przerabia nasze zdjęcia zmieniając kolory z tragicznym efektem i wystawia z nimi swoje nowe aukcje

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Simplymanpl Takie praktyki są zabronione. Nie wpisują się w ramy punktu regulaminu, który mówi o możliwości korzystania ze zdjęć dostępnych w katalogu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Czyli rozumiem że po zgłoszeniu tych aukcji zostaną one usunięte?

oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Simplymanpl Nie mogę Cię z góry zapewnić, bo nie wiem, które oferty masz dokładnie na myśli, a samą weryfikacją zajmuje się wyspecjalizowany dział. Natomiast, jeśli oferty rzeczywiście łamią nasz regulamin, zostaną zakończone. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Simplymanpl jak je zmienia na gorsze to tylko się cieszyć, no u mnie niestety każdy korzysta z moich oryginalnych, w związku z tym po otworzeniu listy aukcji połowa miniaturek jest identyczna. To jest dopiero irytujące.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

Simplymanpl
#9 Pomysłodawca#

Rozumiem ,ale też gorsza jakość zdjęć odbija się na opinii o produkcie którą wystawia klient końcowy a ją widać również na moich aukcjach.

oznacz moderatorów