anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jako sprzedający mogę nie udostępniać na moich ofertach formy płatności allegro pay?

MAMY ROZWIĄZANIE!
AlePiesio
#13 Ambasador#

Witam. Czy jako sprzedający mogę nie udostępniać na moich ofertach formy płatności allegro pay? Jeśli tak to jak to wyłączyć. 

Pozdrawiam

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio Nie 🙂 w czym Ci to przeszkadza ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Praktycznie każde zamówienie opłacone przez allegro pay jest później zwracane. Nie dość że za darmo dostawa ze smartem to jeszcze zwrot za każdym razem przy tej metodzie. Kupują ludzie bez zastanowienia bo wszystko mają za darmo na allegro a później robią zwroty a sprzedający ponosi koszta...

oznacz moderatorów
ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

Zauważyłem to samo.Wiele zwrotów nie mam ale jak już jakieś są, to z reguły opłacone przez Allegro Pay.

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  czy mogę prosić o odpowiedź? 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ta forma jest udostępniana przez Allegro niezależnie od twojej woli, wystarczy że spełniasz warunki objęte sprzedażą na raty.

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

Dzięki, wole się upewnić bo różne rzeczy można włączać i wyłączać na allegro np odroczona płatność

oznacz moderatorów
AlePiesio
#13 Ambasador#

A jakie to są warunki objęte sprzedażą na raty?

oznacz moderatorów
frytas78
#7 Wielbiciel#

Podbijam temat. Chciałbym wyłączyć usługę allegro pay dla sprzedających. 90 % zwrotów to zakupy w tym systemie. 

Koszty związane z obsługą takich zamówień są coraz wyższe. Opakowania tekturowe folia wypełniacze itp. robi się niezła kwota i jeszcze jesteśmy za czas wysyłki i obsługę klienta subiektywnie oceniani. 

Mam zamówienia które jeszcze nie dojechały do kupującego a już są zwracane oczywiście z płatnością allegro pay.

Zajmuje się sprzedażą galanterii damskiej klientki zrobiły sobie z mojego sklepu przymierzalnie. 

oznacz moderatorów