anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jesli transakcja nie doszla do skutku to powinienem otrzymać rabat transakcyjny?

hipol1972
#1 Nowicjusz#

czy jesli transakcja nie doszla do skutku piniadze do mnie nawet nie dotarly a kupujacy dostl zwrot na konto to skad jakas oplatq za cos czego nie bylo

 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@hipol1972 jak nie było, skoro skoro sprzedałeś 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

hipol1972
#1 Nowicjusz#

przeciez piniadze wrocily do kupujacego a ja zadnych piniedzy nie otrzymalem

prosze o kontakt tel [edycja]

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie dzwonią, jak Ci napisałem, jeżeli pobrano to napisz o zwrot: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1b69d4ac-dd8e-4631-b724-47d66829753d&subjectId=71d604cc-a...

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hipol1972 nie kontaktujemy się w ten sposób, ale napisałam już w Twoim imieniu w tej sprawie. Poczekaj proszę na naszą odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@hipol1972 .......,,kupujacy dostl zwrot na konto ,,..... czyli wyjaśnij była wpłata czy nie ? bo jeśli byla to i transakcja również . Może coś napiszesz na temat jej niesfinalizowania .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Zawsze możesz pisać o zwrot jak masz dowód na brak transakcji, ogólnie nie powinna  być pobrana, wyjątek to odbiór osobisty i za pobraniem.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hipol1972 poproszę o więcej informacji. Czy sprawa dotyczy zamówienia z 19 maja 2022 roku? Widzę, że do tej transakcji został zlecony przez nas zwrot. Jeśli chodzi o to, bardzo proszę napisz do nas w tej sprawie za pomocą tego formularza, w wiadomości napisz dlaczego nie doszło do transakcji oraz że kupujący otrzymał zwrot wpłaty. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@hipol1972 wracam z potwierdzeniem, że korekta Twojego rachunku została wykonana. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów