anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś nad produktyzacją panuje?

cztery_bez_atu
#13 Ambasador#

bo mam poważne wątpliwości. Przy wystawianiu nowej aukcji został utworzony nowy produkt. Konkretnie kondensator. Dziś na jej podstawie chciałem wystawić aukcję podobną i "zonk ". Parametry w Twojej ofercie nie odpowiadają wybranemu produktowi. A przecież na podstawie tej właśnie aukcji został ten konkretny produkt utworzony. W ofercie KE47400 w produkcie KE47400. I do wyboru. Usuń ofertę lub zaktualizuj ofertę. Co mam zmienić KE47400 na KE47400?  O co tu biega? Po aktualizacji oczywiście nic się zmienia i można przejść do wystawiania. Przecież to można **piiip**olca dostać. Być może dla kogoś kto wystawia jedną aukcję / tydzień nie stanowi to problemu. Ale przy kilku ( kilkunastu ) tysiącach jest to wk......ce. Czemu wprowadzacie coś co nie jest dopracowane i jeszcze straszycie że sprzedaż zostanie zablokowana jeżeli do 01.08. ktoś nie osiągnie 1% połączenia z produktem. Taka operacja na żywym organiźmie na koszt sprzedających bo to my za to wszystko płacimy.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

Wpisz takie same parametry i wystawisz, jeśli wpisujesz inne, nie wystawisz. To ma być taki sam produkt, a nie podobny.

oznacz moderatorów

cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@cztery_bez_atu odsyłam Cię również do wątku z naszym ekspertem, znajdziesz go w tym miejscu.

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów