anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś wie, jaki jest kontakt do pomocy Allegro?

ADREM-MEDIA
#8 Zapaleniec#

Cześć,

 

Allegro wyłącza mi poprawnie przypisane do katalogu oferty. Gdy próbuję przypisać je do "właściwych EAN-ów" pokazuje się sławny już komunikat "Parametr EAN w Twojej ofercie jest przypisany do innego produktu w Katalogu". Co byłoby spoko, gdybym nie sprawdził i nie potwierdził, że ten numery są takie same jak numery EAN w ich katalogu (część tych "wzorcowym. Chciałbym zapytać kogoś z Allegro, co można zrobić z tym bałaganem, bo przypadkowo zauważyłem, że część ofert mam wyłączone od 9 dni, mimo że gdy wznawiam z poczty to niby jest wznowione.

 

Pozdrawiam,

Andrzej

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

mdrogeria
#21 Demiurg#

@ADREM-MEDIA no co Ty , chcesz zgłaszać błędy w oczku allegro , najwspanialszym produkccie w dziejach portalu ..... no nie uchodzi . 

A tak na serio to  szkoda Twoich nerwów i obijania palców o klawisze klawiatury . 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@ADREM-MEDIA, możesz podać przykładowy nr oferty oraz EAN?

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

ADREM-MEDIA
#8 Zapaleniec#

Chętnie. Na jakiego maila?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu podaj.

oznacz moderatorów

ADREM-MEDIA
#8 Zapaleniec#

Chcę mieć kontakt z jakimś działem pomocy, bo znalazłem jakieś min. 20 wyłączonych od czapy ofert i muszę te EANy posprawdzać. Wolę mailem. Dlatego proszę o dane kontaktowe do jakiegoś działu pomocy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Hardylegs
#11 Animator#

nie ma  pomocy  ani kontaktu alelegro choc jest formularz , czasami uda sie trafić na człowieka ale zazwyczja są tam m     ałp y p rzy  klawiaturze , booty lub           blondynki w okularach co bedą ci przeklaiac wyuczona  formułke --- życze powodzenia i szczęscia

oznacz moderatorów

ADREM-MEDIA
#8 Zapaleniec#

Dzięki!

oznacz moderatorów