anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś wnosił sprawę do sądu za negatywną opinię?

trendyfashionn
#7 Wielbiciel#

Witam czy ktoś wnosił sprawę do sądu za negatywną opinię??

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Z pewnością, takie wpisy były że "ktoś" i odnośniki do internetu, ale tu na forum...nie znam.

oznacz moderatorów

trendyfashionn
#7 Wielbiciel#
Dzięki
oznacz moderatorów

Skelita
#10 Popularyzator#

@trendyfashionn 

Jakiś czas temu na niniejszym forum bardzo intensywnie udzielał się pewien użytkownik. Przy wielu okazjach chwalił się, że został pozwany przez sprzedawcę za wystawienie negatywnej opinii i że ten sprzedawca przegrał sprawę. Nawet wrzucił wyrok.

oznacz moderatorów

trendyfashionn
#7 Wielbiciel#

Dzięki przeszukam forum, ogólnie to sprzedawcy są na straconej pozyji w allegro

 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Biedni sprzedawcy... 😮
Tacy wszyscy bez winy 😉
A kupujący tacy podli 😮 😉

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To nie chodzi o to że "sprzedawcy są bez winy" a kupujący "tacy podli" ,tylko o to że sprzedawcy są pozbawieni oręża do walki w sytuacjach gdy wina nie jest po ich stronie a klient i tak się zawsze wywinie .

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

Pamiętam doskonale czasy kiedy Allegro blokowało konto kupującemu za 3 przewinienia. To bylo dobre (nie odebranie pobraniówki itp.).

Pamiętam też czasy kiedy sprzedający wystawiali odwetowe negatywne komentarze. Żeby nie mieć *zas-ra-nej* karty kłamliwym opisem wiekszosc kupujących nie wystawiała negatywów.
Wiem po sobie (jak mi przybylo negatywow za nic).

Po utracie mozliwosci wystwienia negatywa kupujacemu (niektorzy) sprzedawcy weszli na wyzszy poziom: zastraszają kupujacego mailowo lub telefonicznie grożąć spuszczeniem "wpi-***-lu" lub pozwami.

Dla mnie taka sytyacja jest NIENORMALNA.

O blokowaniu mozliwosci zakupu nie wspomnę (za zalozenie sporu w przypadku BRAKU zwrotu pieniedzy w terminie).

Coś pominąłem @kolekcjoner608?

Najgorsze w tym wszystkim jest to, ze taki handlarzyna w ogole nie widzi swojej winy w przypadku braku zwrotu pieniedzy w terminie. Niemal kazdy oburzony za negatyw.

O sposobie zalatwiania reklamcji nie wspomne.

oznacz moderatorów

wam51
#9 Pomysłodawca#

Na Allegro jestem 20 lat. Pierwsze 12 lat kupowałem przedmioty kolekcjonerskie, a sprzedawałem dublety i inne zbędne rzeczy. Od 8 lat likwiduję zbiory, sprzedałem już 17 tysięcy papierowych środków płatniczych. Czy też jestem podciągnięty pod miano handlarzyny? Przez 8 lat około 200 banknotów było wylicytowanych(!) i ie zapłaconych. Jeden z takich "kupujących" już 47 aukcji wygrał i nie zapłacił!! Ostatni raz tydzień temu. I takiego nie można wziąć na Czarną Listę? I to jest w porządku? Taki "kupujący" odbiera innym możliwość zakupu, a sprzedającemu stwarza problemy. Cóż, każdy widzi to co chce zobaczyć.

oznacz moderatorów

trendyfashionn
#7 Wielbiciel#

też tak uważam , negatywy są po to żeby ostrzegać przed złymi sprzedawcami , pytanie dlaczego sprzedawcy nie są ostrzegani przez złymi kupującymi !!! tutaj jest wielki błąd allegro , dlaczego osoby co np u mnie licytują aukcje i  w ciągu miesiąca zakupią za 3-4 tysiące są bezkarni , potem idą do kogoś innego , który nawet nie wie z kim ma do czynienia

 

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@Skelita O ile pamiętam sprzedawca to był średnio rozgarnięty i chyba uważał, że nie musi się bronić w ogóle.

oznacz moderatorów