anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący może wystawić komentarz jeżeli zrezygnował z zakupu oddając mi towar i otrzymał zwrot?

konju9
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem przedmiot ,który kupujący zakwestionował jego oryginalność. Zaproponowałem zwrot i rezygnację co uczynił a ja oddałem pieniążki. Czy w takim przypadku może mi wystawić komentarz negatywny?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@konju9  Oczywiście że może. Sam to robiłem, co prawda był to 3x5+++  ale jednak komentarz był.

W rewanżu możesz go wpisać na czarną...  wróć:  Listę Nieaktywnych Kupujących

oznacz moderatorów

konju9
#7 Wielbiciel#

JAK MOGĘ GO WPISAĆ NA CZARNĄ LISTĘ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, może i teraz będzie na CL, ależ nie na CL tylko na liście "Moi nieaktywni kupujący", coś to zmienia? nie, tylko ktoś coś wymyślił i poszedł do kasy po premię.😏

oznacz moderatorów

konju9
#7 Wielbiciel#

JAK MOGĘ GO WPISAĆ NA LISTĘ NIE AKTYWNYCH?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konju9 aby dodać kupującego do listy Moi nieaktywni kupujący wejdź proszę tutaj i kliknij [dodaj kupującego], następnie podaj login kupującego (możesz też napisać krótką notatkę widoczną tylko dla Ciebie). Potem ponownie kliknij [dodaj kupującego]. 
Warto zwrócić uwagę, że kupujących można dodać na tą listę tylko jeśli masz uzasadnioną przyczynę. Sprawdź proszę ten artykuł, aby poznać szczegóły. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konju9 Tak, może. Jeśli uznał, że to towar nieoryginalny, może o tym wspomnieć w komentarzu. 

oznacz moderatorów