anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawyżane moce w led bar , lampy robocze i inne oświetlenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
detoxled_pl
#7 Wielbiciel#

Zastanawiam się  jak sobie radzić ze sprzedawcami którzy bardzo wysoko zawyżają moce swoich swoich produktów led . Ten sam produkt u mnie ma 130W realnego poboru mocy ( testowany, sprawdzony) a w konkurencji ten sam produkt już ma od 800W do 1200W. Czy klienci są na tyle nie świadomi ze kupują produkt o wymyślonych parametrach czy jak to działa. Zawyżać tak samo czy pozostać wierny realnym parametrom 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@detoxled_pl sprzedający odpowiadają za zgodność opisu produktu w swojej ofercie, więc lepiej jest podawać prawdziwe informacje w swoich opisach i ofertach. Jeśli Twoim zdaniem jakaś oferta narusza zasady naszego regulaminu , możesz kliknąć [zgłoś naruszenie zasad] dostępne w każdej ofercie, wówczas zweryfikujemy to zgłoszenie i podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów
detoxled_pl
#7 Wielbiciel#

Ok  teoretycznie zgłaszam  taka ofertę którą moim zdaniem ma wpisane nie realne parametry, jakie konkretnie działania podejmujecie ?  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@detoxled_pl przykro mi, ale nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ tymi kwestiami zajmuje się specjalny dział, który nie ujawnia swoich metod ze względów bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów