anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawyżane moce w led bar , lampy robocze i inne oświetlenie

MAMY ROZWIĄZANIE!
detoxled_pl
#7 Wielbiciel#

Zastanawiam się  jak sobie radzić ze sprzedawcami którzy bardzo wysoko zawyżają moce swoich swoich produktów led . Ten sam produkt u mnie ma 130W realnego poboru mocy ( testowany, sprawdzony) a w konkurencji ten sam produkt już ma od 800W do 1200W. Czy klienci są na tyle nie świadomi ze kupują produkt o wymyślonych parametrach czy jak to działa. Zawyżać tak samo czy pozostać wierny realnym parametrom 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@detoxled_pl sprzedający odpowiadają za zgodność opisu produktu w swojej ofercie, więc lepiej jest podawać prawdziwe informacje w swoich opisach i ofertach. Jeśli Twoim zdaniem jakaś oferta narusza zasady naszego regulaminu , możesz kliknąć [zgłoś naruszenie zasad] dostępne w każdej ofercie, wówczas zweryfikujemy to zgłoszenie i podejmiemy odpowiednie kroki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
detoxled_pl
#7 Wielbiciel#

Ok  teoretycznie zgłaszam  taka ofertę którą moim zdaniem ma wpisane nie realne parametry, jakie konkretnie działania podejmujecie ?  

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@detoxled_pl przykro mi, ale nie mogę odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ tymi kwestiami zajmuje się specjalny dział, który nie ujawnia swoich metod ze względów bezpieczeństwa. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów