anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy kupujący może wystawić komentarz jeżeli zrezygnował z zakupu oddając mi towar i otrzymał zwrot?

konju9
#7 Wielbiciel#

Witam. Sprzedałem przedmiot ,który kupujący zakwestionował jego oryginalność. Zaproponowałem zwrot i rezygnację co uczynił a ja oddałem pieniążki. Czy w takim przypadku może mi wystawić komentarz negatywny?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

br.
#21 Demiurg#

@konju9  Oczywiście że może. Sam to robiłem, co prawda był to 3x5+++  ale jednak komentarz był.

W rewanżu możesz go wpisać na czarną...  wróć:  Listę Nieaktywnych Kupujących

oznacz moderatorów

konju9
#7 Wielbiciel#

JAK MOGĘ GO WPISAĆ NA CZARNĄ LISTĘ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, może i teraz będzie na CL, ależ nie na CL tylko na liście "Moi nieaktywni kupujący", coś to zmienia? nie, tylko ktoś coś wymyślił i poszedł do kasy po premię.😏

oznacz moderatorów

konju9
#7 Wielbiciel#

JAK MOGĘ GO WPISAĆ NA LISTĘ NIE AKTYWNYCH?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@konju9 aby dodać kupującego do listy Moi nieaktywni kupujący wejdź proszę tutaj i kliknij [dodaj kupującego], następnie podaj login kupującego (możesz też napisać krótką notatkę widoczną tylko dla Ciebie). Potem ponownie kliknij [dodaj kupującego]. 
Warto zwrócić uwagę, że kupujących można dodać na tą listę tylko jeśli masz uzasadnioną przyczynę. Sprawdź proszę ten artykuł, aby poznać szczegóły. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@konju9 Tak, może. Jeśli uznał, że to towar nieoryginalny, może o tym wspomnieć w komentarzu. 

oznacz moderatorów