anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy liczy się tylko odpowiedź na 1 zadane pytanie przez kupującego do statystyk odpowiedzi na pytani

wypasy
#7 Wielbiciel#

Jak Allegro liczy statystyki odpowiedzi na pytania od klientów w ciągu 24 h. Czy liczy się tylko 1 wiadomość w konwersacji, czy jeśli rozmowa trwa dłużej to muszę na każde kolejne pytanie w rozmowie odpowiadać w czasie 24 h? Nie mogę tego znaleźć w regulaminie

 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@wypasy niby tylko na pierwsze , ale klient może zadać nowe pytanie nie ciągnąc konwersacji i wówczas jest to nowe pytanie , osobiście odpowiadam na każde , czasem tylko kropką jeśli uważam ,że temat został wyczerpany lub pytanie nie wymaga odpowiedzi

oznacz moderatorów

wypasy
#7 Wielbiciel#

Dziękuję. Chodziło mi przede wszystkim o sytuację kiedy kupujący ma autoresponder włączony i odpowiada na każdą moją odpowiedź z automatu. Myślałam że w nieskończoność muszę mu odpowiadać, żeby statystyka mi nie spadła 😆🙈

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Liczy się na pierwsze tak mówi Allegro ale często wygląda że jednak liczy się odpowiedź na każde w odpowiednim czasie , czasie 24godz.

oznacz moderatorów

_Likos_
#20 Guru#

@wypasy  zdaje sie że do statystyk liczy sie pierwsza odpowiedź. Niemniej bywają drobne haczyki. Jeśli kolejnego dnia ta sama osoba zapyta o inny przedmiot to system traktuje to jako pierwsze pytanie i takze masz obowiązek szybkiej odpowiedzi inaczej statystyki polecą.

Bezpieczniej jest w miare szybko odpowiadać na każde pytanie.

oznacz moderatorów

wiekszy
#10 Popularyzator#

tak się tylko podzielę: na screenshocie całość się nie mieści więc tekstem:

10 grudnia

Pytanie o ofertę:
LENOVO T470p i7-7820HQ 16GB 512 SSD FHD IPS nVIDIA
Dzień dobry, chciałbym kupić laptop z tej oferty i zależy mi na tym, żeby nie zwracać go po odebraniu. Proszę o potwierdzenie zgodności z opisem i ew. zdjęcia i informacje diagnostyczne o ile mogą je Państwo udostępnić przed wysyłką (m.in. piszą Państwo świetnym odwzorowaniu kolorów - jaka to konkretnie matryca? (pokrycie sRGB/NTSC)
11:48

Witamy, wiadomość została przekazana do odpowiedniego działu. Prosimy o chwilę cierpliwości, odpiszemy najszybciej jak będzie to możliwe.Pozdrawiamy, Zespół MMCOMP.
11:50

15 grudnia

Przepraszamy, niestety ostatnia sztuka z tej oferty została sprzedana.
14:15

nic nie szkodzi, po kilku dniach bez odpowiedzi, kupiłem gdzie indziej...
16:03

--
(nie żebym myślał że Sprzedawcy akurat to zrobi różnicę)

oznacz moderatorów