anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy macie problemy z podjazdem Kuriera UPS po paczki Allegro Box?

Gertz
#7 Wielbiciel#

Czy macie problemy z podjazdem Kuriera UPS po paczki Allegro Box?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Gertz nie , nie mam bo nie zdecydowałem się na wprowadzenie tej formy dostawy i teraz wiem ,że była to dobra decyzja .

oznacz moderatorów

ReSolid
#9 Pomysłodawca#

Możesz rozwinąć wypowiedź? Miałem plan wprowadzić to do cennika, ale zaciekawiłeś mnie.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Poczytaj trochę wątków na temat takiej obsługi tu na forum a sam odkryjesz dlaczego nie warto .

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@ReSolid 

Testowałem ten sposób dostawy przez ok miesiąc. Klienci przez ten czas wybrali ten sposób dostawy ledwo kilka razy (na niecały 1000 zamówień). Z samymi przesyłkami problemu nie miałem, terminowa dostawa i klienci zadowoleni. Natomiast w moim przypadku problem był z godzinami nadania. Teoretycznie paczki musiałem dostarczyć do punktu nadania do godziny 12 ale okazało się, że kurier UPS odbiera je z tego punktu nawet o 11:30 więc ok 11 trzeba było specjalnie jechać tylko z jedna paczką Allegro BOX. Pozostałe firmy mogę nadawać do 14-15 więc jedna która ma tak wczesną godzinę psuła mi cały dzień więc zrezygnowałem.

oznacz moderatorów

Allegro_One
Ekspert Allegro

@ares_ Dziękujemy za Twoją opinię, to dla nas cenna informacja zwrotna. Czy możesz podać nam adres i numer automatu, z którego nadajesz przesyłki? Kurierzy nie powinni odbierać paczek przed  godziną 12, dlatego wyjaśnimy tę sprawę z UPS. 

oznacz moderatorów

ares_
#14 Krzewiciel#

@Allegro_One punkt Kolporter A003933

oznacz moderatorów

instbud
#11 Animator#

Nie ma problemu, natomiast uwaga jeżeli tak ja ja mam do paczkomatu najbliżej 5 km to się nie opłaca drałować z jedną paczką (usługa jest mało popularna), a przyjazd kuriera do jednej paczki kosztuje każdorazowo sprzedawcę 3,99 zł, wybierają to przeważnie osoby które kupią coś za 5- 8 zł aby przyoszczędzić 1 zł różnicy między paczkomatem Inpost a Allegro ONE, tak więc podsumowując sprzedawca tylko traci na tej formie wysyłki...

przedwczoraj jedna paczuszka, wczoraj jedna i dzisiaj jedna, towar o wartości 18 zł, a wysyłka nas już kosztowała 12 zł + prowizje...

oznacz moderatorów