anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można sprzedawać produkty z których cześć dochodu zostanie przeznaczona na cele charytatywne

Tkanstyl
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

kostas11
#21 Demiurg#

@Tkanstyl a jak chcesz to rozliczyć żeby klient miał pewność że faktycznie przykłada się pomocy a nie jest to tylko akcja marketingowa ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Tkanstyl  już wyjasniam jak to działa 🙂 
Możesz wystawiać oferty wybierając zbiórkę, którą chcesz wesprzeć na Allegro Charytatywni. Wówczas całość sprzedaży jest przeznaczona na wybrany cel.
Aby wystawić taką ofertę skorzystaj z formularza wystawiania ofert charytatywnych Wybierz cel zbiórki organizacji, którą chcesz wesprzeć oraz format sprzedaży (kup teraz lub licytację), czas trwania oferty oraz metody dostawy. 
Wyprzedzając pytanie czy można samemu założyć zbiórkę - taką możliwość mają konta, które posiadają status Organizacji Charytatywnej. Nie pobieramy opłat za oferty wystawione na Allegro Charytatywni z wyjątkiem opłat za wyróżnienia.

Drugą możliwością jest wsparcie zbiórki na Allegro Lokalnie, wówczas możesz wesprzeć konkretną zbiórkę zarówno jako kupujący jak i sprzedający wybierając jaką kwotę przeznaczysz na wsparcie wybranego celu. 
Taką zbiórkę może założyć każdy, kto ma konto zwykłe  i działa w imieniu fundacji, stowarzyszenia, szkoły lub przedszkola. Tutaj są dostępne zbiórki, które można wesprzeć. Aby wystawić ofertę na Allegro Lokalnie na wybrany cel na podlinkowanej wyżej stronie wybierz  [wystaw przedmiot na ten cel] przy wybranej przez Ciebie inicjatywie, określ, jaki procent kwoty ze sprzedaży chcesz przeznaczyć na zbiórkę, wypełnij formularz wystawiania. Będzie w nim dostępna tylko płatność z góry.Możesz też dodać istniejącą już ofertę na Allegro Lokalnie. 
Jeśli przeznaczysz 100% kwoty ze sprzedaży na zbiórkę – nie pobierzemy opłaty za sprzedaż, a jeśli przeznaczasz część kwoty ze sprzedaży na zbiórkę – pobierzemy opłatę proporcjonalnie tylko za tę część, która trafi na Twoje konto.
Jeśli będziesz mieć jakieś pytania, chętnie pomogę! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów