anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy można zmienić wygląd pierwszej strony allegro ?

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Witam.

Czy da się zmienić wygląd pierwszej strony Allegro na stary ? Ten z przed kilu tygodni ?

Otwiera mi się tyle okien ... tyle ofert o które nie proszę .... że idzie oczopląsu dostać. Strona czasem dostaje zwiechę na pół minuty a "oferty które mogą cię zainteresować " wręcz mnie  wkur.....

Nie wiem czy wszyscy tak mają ale u mnie odrazu wczytuje wszystko ...

Ostatnio przeglądane, ulubione, gwarancja najniższej ceny, wybrane tylko dla mnie, inspirowane moimi typami .... i w cholere więcej badziewia które zabija mi ram .. Chyba że da się jakoś te WSZYSTKIE UMILAJĄCE okna **piiip**.... w jakiś sposób.

Bardzo prosze o info i ewentualną pomoc bo w tym ... nazwijmy to .. chaosie .. nie idzie nawet normalnie wyszukać tego co mi potrzeba ,  a tego co to wymyślił powinni powiesić za ... wiecie co .

Za dobrze i przejrzyście było i komuś to za bardzo przeszkadzało ... 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

LEW433
#21 Demiurg#

Masz blokrea włączonego i to powoduje, Allegro robi wszystko żeby zaprzestać zakupów na tym portalu.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Nie to nie to . Jak wylączyłem adbloka to mi jeszcze dowaliło reklam po bokach typu "kupuj tego co potrzebujesz" i  "to powinieneś zobaczyć" ja pier.... co za upośledzenie .. albo ja się robię zrzędliwy albo poprostu przegięli ... nawet  ali-express tak nie przegina 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Jedni płaczą że za mało ofert a ty że za dużo 😂 ciężko wam dogodzić w życiu.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Chodzi mi o to by wyłączyć to co mnie nie interesuje. Wywala mi tyle okien że mój sprzęcik dostaje zawału za każdym razem jak wchodzę na strone główną .... a gdy skrolluje na dół to lista nie ma końca .. Oferty niech sobie będą ale niech dadzą możliwość wyje..... tego co zaśmieca ... Czasem czuję się jak ktoś kto wchodzi do "Biedry" szukając kawy ... ale korytarze wraz z wejściem są tak zawalone towarem na paletach że nie idzie się dostać do półek i wziąc tego czego się szuka .. to jest chore .. ja to tak odczuwam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Stworzyli nową przeglądarkę,

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Legenda głosi że to dla dobra użytkowników.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Czyli ni-cholery nie da się z tym nic zrobić?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Najlepiej się przegląda bez zalogowania.

oznacz moderatorów

Barzy_TPI
#13 Ambasador#

@Client:44052296 Widzę, że trzeba Ci wytłumaczyć o co chodzi. Otwarte wku**ienie rozsądnych kupujących (zasłużone zresztą) na Allegro, za to, że wprowadzają niefunkcjonalną, praktycznie niedziałającą wyszukiwarkę, to nie płacz, tylko znak, że owi kupujący nie są amebami i nie połykają bezkrytycznie każdego guana, które usiłuje im wcisnąć do ust Allegro, tylko po to, żeby więcej zarobić.

A autor wątku nie narzeka na nadmiar ofert, tylko na wizualny bajzel obecny na stronie głównej, bo tamtejszy burdel ciężko nazwać ofertami 🤣

oznacz moderatorów

Crow_Empire
#13 Ambasador#

A po co w ogóle przeglądać stronę główną? Tam jest ważna tylko wyszukiwarka, wybór kategorii, czy wejście w panel. No może jeszcze wiadomości i obserwowane 🙂 Czyli górna belka.

Resztę można wyciąć w pień programem do blokowania. Bezwartościowy content.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Czytasz? czy tylko wbijasz sie w temat bez rozeznania .... Pytanie było czy sie DA zablokowac to o czym mówisz . Jak się da to powiedz jak . A w panel można wejść jak się wczyta .. i po to to pytanie było .. bo wczytuje sie gów.. a nie to co chcesz wyszukać zanim wogule zaczniesz 

oznacz moderatorów